Головна Цікаво Системи безпеки в домі від «Нептун»

Системи безпеки в домі від «Нептун»

1355

Кожен з нас прагне автоматизувати свій дім по максимуму, щоб більшість вільного часу приділяти собі та сім’ї. Тому сьогодні розробники техніки пропонують чимало рішень для дому. Одним з таких є системи безпеки для дому від компанії Нептун, що представлена на сайт https://neptun-ukraina.com/.

В чому особливість роботи системи захисту від «Нептун»?

Компанія Нептун розробила систему захист для дому «Антипотоп». Така система дозволяє уникнути затоплень дому та сусідів. Така система передбачає встановлення датчиків, які будуть сигналізувати у випадку потрапляння води. Навіть якщо вдома прорве труба, а Вас не буде Ви отримає сигнал на мобільний. Це набагато зручніше та дешевше, ніж оформлювати страховий поліс. Особливої популярності така система набуває в сім’ях, де є діти. Адже саме вони можуть забути закрити крани чи втратити відчуття часу. А це дуже часто закінчується потопом.

Як відбувається процес встановлення системи «антипотоп»?

Щоб встановити систему «антипотоп», Вам потрібно придбати модуль управління, датчики та кран з електроприводом. Модуль управління займе мінімум місця в ванній та його можна вмонтувати в стіну. Датчики ледь помітні та розташовані у недоступних місцях. Тому при встановлені  такої системи Ви навіть не помітите змін у власній ванній. Проте безпека Вашого помешкання буде під повним Вашим контролем. А ще нею дуже зручно керувати. Усі налаштування можна зробити з смартфона та контролювати показники.  Навіть якщо Вам потрібно перекрити воду для проведення ремонтних робіт чи по будь-яких інших причинах, не обов’язково знаходитись в квартирі. Ви можете зробити це дистанційно з будь-якого місця розташування.

Переваги системи «антипотоп»:

  • Повна безпека у ванній;
  • Зручна система перекриття кранів;
  • Управління зі смартфона;
  • Доступна ціна.

Варіанти систем «Антипотоп»

Система Антипотоп доступна у декількох варіантах. Усе залежить від Ваших потреб. Можна обрати як базову, стандартну модель, так і більш модифіковану. Якщо у Вас звичайна квартира, не варто переплачувати та обрати базову модель системи «Антипотоп». Проте, якщо у Вас власний великий будинок з насосом та іншими приналежностями, краще обрати модель з більшою кількістю датчиків та електроприводом для насосу. У будь-якому випадку, краще проконсультуватись з менеджерами компанії Нептун. Вони знають усе про це обладнання та зможуть допомогти обрати найкращий варіант системи відповідно до Ваших умов.