Головна Цікаво Теплові насоси Dimplex: нове слово в обігріві приміщень

Теплові насоси Dimplex: нове слово в обігріві приміщень

500

Постійне подорожчання послуг центрального опалення штовхає багатьох шукати альтернативні джерела опалення приміщень та отримати незалежність від державних комунальних служб. Теплові насоси Dimplex дають набагато більше, ніж опалення приватних будинків. Вони відповідають і за кондиціювання повітря та вологість у приміщенні. Таким чином, встановлення сучасного обладнання дозволить створити мікроклімат у будинку.

Принцип роботи та переваги теплового насосу

Компанія Dimplex пропонує передові рішення щодо встановлення енергозберігаючих систем опалення приміщень. Робота теплового насоса з роботою холодильника. Використовуючи енергію, він переміщує тепло з однієї частини приміщення до іншої. Насос споживає не електрику, а енергію, яку бере із навколишнього середовища: у повітрі, воді, землі. Навіть при мінусових температурах, насос може знайти необхідну кількість енергії для обігріву приміщення.

За тими ж принципами насос охолоджує приміщення у спекотні дні: виводить тепло з дому в навколишнє середовище. Створюється ефект кондиціювання повітря. Але це не всі переваги обладнання:

  • Економія на опаленні та обігріві води до 70% у порівнянні з традиційними системами опалення.
  • Просте та швидке встановлення обладнання.
  • Мінімальне утворення шуму під час роботи насосу.
  • Автоматичне вимірювання теплової енергії.
  • Безпека експлуатації обладнання.
  • Надійність та тривалий термін експлуатації.
  • Універсальність: обігрів повітря, води та охолодження приміщення.

Типи теплових насосів

На ринку є кілька типів теплових насосів. Компанія Dimplex випускає насос, що черпає енергію з повітря. Це одне з найдоступніших за ціною обладнання для обігріву. Насос займає мало місця, що вимагає мінімум часу на встановлення. Установки із ґрунтовим джерелом тепла витягують енергію із землі. Найдорожча, але ефективна установка. Таке обладнання можна встановлювати у приватному секторі.

Теплові насоси з джерела води отримують енергію з водойм, розташованих неподалік приміщення. Але на встановлення необхідно отримати дозвіл від екологічних служб. Будь-який із встановлених насосів дозволяє заощаджувати на опаленні та охолодженні будинку. Залежно від типу установки окупність обладнання становить 5-10 років.

Залишити заявку на встановлення сучасної системи опалення можна на сайті компанії Dimplex. Безкоштовні консультації можливі за номерами телефонів.