Головна Цікаво Термінові тури в Шрі-Ланку з Києва

Термінові тури в Шрі-Ланку з Києва

1051

Таїнство рослин і тварин

Острів міняв назву не один раз протягом свого життя, одне з тривалих – Цейлон, таку назву дали португальці, коли захопили його. З цим ім’ям країна пережила не одне століття, поки в 1972 року не здобула незалежність вже як Шрі-Ланка.

Гарячі тури в Шрі-Ланку з Києва з http://tours.ua/sri-lanka – можливість побачити незвичайну, рідкісну флору і фауну. 14% території країни належить національним паркам, заповідникам з рідкісними видами птахів, деякі живуть тільки тут. Велика кількість метеликів, тварин, риб, рептилій і звичайно рослин, які додають пейзажу острова зелену соковитість. Відпочинок Шрі-Ланка – Київ – це можливість побачити вживу папороті і орхідеї і викупатися в місцевих водах океану.

Кухня досить гостра, схожа з індійською, так як температура повітря в середньому 25 ° С круглий рік, а є місяці, коли і вище: велика кількість спецій надають антисептичну дію. У цій місцевості росте дуже багато спецій, які багато бачили тільки в упаковці в супермаркетах. Ви можете побачити на власні очі, як ростуть кориця (цинамон), тамаринд, коріандр, ваніль, цитронелла, кардамон, тумерік, мускатний горіх і інші прянощі. Гарячі тури в Шрі-Ланку з Києва ціна яких доступна для подорожей, – це можливість відкрити для себе новий світ природних ароматів.

Готельний туризм і пам’ятки

Готелі острова мають різні категорії зірок, можна знайти бюджетний варіант з чистим простим номером і харчуванням: це може бути тільки сніданок або сніданок з вечерею, а можливий і варіант повний комплекс. Є і більш дорогі готелі, зі своїми бунгало в лагуні; якщо придбати гарячі тури в Шрі-Ланку виліт з Києва, можна влаштувати весільну або романтичну подорож далеко від цивілізації. Для тих, хто любить розваги, на території багатьох готелів є свої бари, басейни, спа-салони, магазини, фітнес-зали.

Водоспадів в країні багато, і всі вони створюють навколо себе свою екосистему, також острів багатий гірськими річками. Гарячі тури в Шрі-Ланку з Києва купити варто, якщо ви любите екстремальні види спорту: рафтинг, дайвінг, скелелазіння. У цій країні треба насолоджуватися природою, її первозданною красою, яку дбайливо охороняють, не порушуючи природні цикли. Екскурсійні тури в Шрі-Ланку з Києва – це можливість підглянути за світом диких тварин в місцевих лісах, дізнатися про вимираючих видах, життя яких триває завдяки центру допомоги, де за ними доглядають, лікують і сприяю їх розведення.