Головна Цікаво Трясеться і стрибає: 5 помилок при завантаженні білизни в пральну машину

Трясеться і стрибає: 5 помилок при завантаженні білизни в пральну машину

531

У більшості випадків пральна машина стрибає, вібрує і зміщується під час віджиму з-за неправильної установки, але буває і так, що її просто не правильно завантажили. Якщо з вашої пральної машиною траплялося щось подібне, подивіться які помилки ви могли допустити

№ 1 Завантажили занадто багато білизни

Як правило, ліміт максимального завантаження барабана зазначається в технічному паспорті або на корпусі пральної машини. Ми активно цікавимось цією цифрою під час покупки пральної машини, а потім благополучно про неї забуваємо.

Пам ” ятайте, що ліміт по максимальній вазі перевищувати не можна. Не намагайтеся запхати якомога більше білизни в барабан. Враховуйте також, які тканини ви закладаєте в барабан. Бавовна переважати менше, а вісь синтетика і, особливо, шерсть, стають набагато важче.

Краще не мучитися з розрахунком за вагою білизни, а оцінювати завантаження візуально.

Якщо ви бачите, що барабан заповненості більше 2/3 його об’єднання єму, це вже вважається перевищенням норми. Щоб перевірити, чи не перевантажили ві барабан, просуньте руку всередину, вона повинна вільно проходити у верхній частині.

Винятком будуть вовняні тканини, які повинні займати не більше 1/3 барабана, тому що від води вони стають занадто важкими.

№ 2 Завантажили речі суцільним грудкою

У цьому випадку дисбаланс завантаження може також виникнути, речі замотаются у великий ком і будуть битися об стінки барабана. Перед пранням речі потрібно розкласти і відсортувати за обсягом. Щоб машину не кидало з боку в бік, білизна краще попередньо складати. Це не означає, що ви зобов’язаннями зобов’язані укладати білизна, як на полицях шафи, але воно не повинно бути заплутано. Укладання в барабан має бути від більшої до речі меншою. Вниз потрібно класти більш важкі речі, підодіяльники, рушники, а легкі зверху — футболки, сорочки та інше.

№ 3 Перете одну велику адже

Сильна вібрація може виникнути із-за того, що ви поклали в барабан всього одну велику річ, наприклад, подушку чи покривало. Щоб уникнути вібрації рекомендується завжди балансувати речі. Праті не одну подушку, а відразу дві, додати до покривала пару невеликих рушників для рук, а також пару кульок для прання або тенісних м ячів.

№ 4 Перете разом великі і дрібні речі

Не варто прати великі підодіяльники з шкарпетками і трусиками. Це також призведе до дисбалансу в пральній машині, тому, завантажуючи білизну, потрібно намагатися класти речі різного розміру і робити це рівномірно.

Не забувайте перевіряти кишені перед пранням і застібати блискавку і гудзики, щоб вони не чіплялися за барабан, створюючи дивний, бентежний скрегіт.

№ 5 Не кладіть білизну і колготки в мішок для прання

По-перше, це небезпечно, т. к. кісточки ліфчика можуть потрапити в барабан, і доведеться викликати майстра, щоб ремонтувати машину. По‑друге, колготки просто можуть порватися, а також сплутати., створюючи один великий ком, який, знову ж, створить нерівномірний розподіл речей у машині і призведе до того, що вона почне труситися.