Головна Цікаво Туристичні намети – поради вибору

Туристичні намети – поради вибору

124

Для будь-якого походу потрібна намет, яка захистить від вітру, дощу або морозу і зможе забезпечити комфортну ночівлю. Це така річ, яка вимагає особливої ​​уваги при виборі, адже саме від намету залежить Ваше подорож. Вона повинна бути міцна і надійна. Ви повинні бути впевнені, що вона не підведе в екстремальній ситуації. Де ж придбати таку? Інтернет-магазин Alp допоможе Вам у цьому.

Асортимент наметів від магазину Alp

Інтернет-магазин Alp пропонує великий вибір наметів провідних брендів і різної цінової політики. Тут завжди можна вибрати варіант для себе. На сайті магазина https://alp.com.ua/palatki/ доступні намети будь-якого типу:

  • Туристичні;
  • кемпінгові;
  • Експедиційні.

Як же правильно вибирати намети?

Щоб вибрати намет, спочатку потрібно розібратися, які вони бувають і в чому їх особливість. Перш за все потрібно звернути увагу на тип намети.

Найбільш поширеним варіантом є туристичні намети. Вони досить компактними, легкими і стійкими до дощу і снігу. Вони найчастіше використовуються в походах по рівнинах, не піднімаючись високо в гори. Такі намети мають алюмінієвий каркас, систему вентиляції, входи і виходи і захистять від комах, вітру і дощу. Така намет може стати будинком в природних умовах.

Якщо ви шукаєте намет для комфортного відпочинку на природі без ночівлі, Вам більше підійде кемпінг. Така намет більш простора і висока. Вона може вмістити до 8 осіб. Тут можна розташувати кілька зон для відпочинку та приготування їжі. Така намет більш важка і займе більше місця. Її краще перевозити в машині.

Якщо Ви екстремал і віддаєте перевагу активному відпочинку в горах і непередбачуваних місцях, Вам обов’язково потрібно придбати експедиційну намет. Вона орієнтована на професійний туризм і не підведе в будь-яких ситуаціях. Вона дуже легка, адже розрахована для підйомів на гору і займає мінімум місця. Вона має спеціальну конструкцію, яка швидко розкладається. Має теплоізоляцію, влагонепроницаемость і захист від вітру.

Ще можна виділити окремий вид наметів, які розкладаються автоматично. Вони ідеально підійдуть для новачків. Вам тільки потрібно вийняти її з чохла, і вона автоматично випрямиться. При покупці такого намету не можна гарантувати довговічність, але вона легка і зручна у використанні.

Якщо Ви не можете вибрати намет самостійно, завжди можна зателефонувати в магазин Alp і задати будь-які питання. Менеджери допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант саме для Вас.