Головна Цікаво У якій фінансовій установі найвигідніше брати кредит

У якій фінансовій установі найвигідніше брати кредит

255

Непередбачені труднощі з грошима можуть спіткати будь-яку людину. Сьогодні на фінансовому ринку працює багато компаній, які пропонують споживчі кредити

На відміну від банків, МФО вимагають мінімальний пакет документів, час перевірки даних та перерахування грошей триває кілька хвилин. Серед багатьох організацій непросто вибрати найкращу. Приємно, що цю роботу зробив портал Credit Online. Фахівці перевірили умови, відгуки користувачів, дозвільні документи та склали рейтинг МФО України.

Банк або МФО: де найкращі умови для кредитування

І банки, та мікрокредитні компанії видають гроші під відсоток. Але кожна фінансова організація має свою специфіку діяльності. Банки видають позички тривалий термін, у своїй позичальник повинен відповідати суворим критеріям: мати офіційну роботу, достатній дохід, щоб погашати кредит, надати заставу чи поручителя.

МФО значно спрощують видачу споживчого кредиту. Позичальнику достатньо бути повнолітнім і мати паспорт. Сьогодні практично всі МФО перейшли на роботу онлайн. Минула кредитна історія не має значення, якщо майбутній позичальник не є злісним неплатником у кількох організаціях. Анкету на позику можна заповнити дистанційно, не виходячи з дому, а гроші надійдуть на картку.

МФО пропонують невелику суму на короткий термін користування. Але нові користувачі сервісів отримують додатковий бонус: першу позику без відсотків (про наявність акції необхідно уточнювати на сайті компанії). Простота отримання споживчого кредиту не означає, що клієнту не доведеться повертати його з відсотками. Під час підписання договору людина використовує цифровий код, який порівнюють із електронним підписом.

Переваги та недоліки співпраці з МФО

Основною перевагою МФО є те, що оформити позику можна дистанційно. Користувачі сервісів мікрокредитування виділяють інші плюси такої співпраці:

  • Мінімум документів та особистої інформації.
  • Швидкість обробки даних та перерахування грошей.
  • Акції нових позичальників, лояльні умови для постійних клієнтів.
  • Прозорі умови кредитування.
  • Переказ грошей на будь-яку банківську картку українського банку-емітента.

Недоліком сервісів споживчого кредитування вважають високий відсоток, приблизно 2% на день. Високі штрафи та пеня передбачені при несвоєчасному погашенні боргу. Але компанії пропонують пролонгацію позики, якщо клієнт має труднощі з оплатою кредиту.