Головна Цікаво У якому віці дозволяється проводити ринопластику носа?

У якому віці дозволяється проводити ринопластику носа?

757

Останніми роками великою популярністю стали користуватися операції, створені задля вирішення естетичних проблем. Якщо вам не подобається зовнішній вигляд вашого органу нюху, його можна змінити, скориставшись послугами клініки «Platinum Laser». Ринопластику можна проводити тим пацієнтам, у яких завершився розвиток кістково-м’язової системи. Звичайно, слід враховувати, що з віком відходити після наркозу важче. Дана операція проводитися лише в тому випадку, якщо пацієнт не має протипоказань.

Пластична носа, виконана хірургічним способом, часто не приносить дискомфорт або болі відчуття клієнту. Однак багато людей, побачивши у пацієнтів набряки та синці, вважають, що подібні втручання відрізняються підвищеною хворобливістю. Утворення синців та набряків залежать від наступних факторів:

  • віку та статі пацієнта;
  • структури хрящової та кісткової тканини;
  • застосовуваного методу.

Ринопластика до Києва – можливі наслідки

Операція на носі вважається однією з найскладніших у пластичній хірургії. Порівняно з іншими видами хірургічних втручань, виправлення органу нюху вимагає більш ретельного підходу, оскільки результат операції буде видно всім. Крім того, хірург повинен врахувати структуру хрящів та кісток пацієнта, фізіологічні особливості шкірного покриву. Якщо кісткова та хрящова тканина тонка та чутлива, то лікарю слід діяти обережніше. Будь-яка помилка буде помітна, а хрящі, для яких не було створено достатньої підтримки, можуть стати причиною появи асиметрії.

Що стосується випадків з товстим шкірним покривом, то операція також вважається складною. Щоб надати гарні естетичні риси носу, необхідно взяти до уваги структуру кісток, хрящів та шкіри пацієнта.

Операція можна проводити як під загальним, і під місцевим наркозом. Однак, слід врахувати, що неспання клієнта під час операції може призвести до плачевних наслідків. Страх пацієнта та дискомфорт хірурга може негативно позначитися на результаті.