Головна Цікаво Высшее образование в Канаде – что нужно знать

Высшее образование в Канаде – что нужно знать

79

Здобути вищу освіту українцеві в Канаді цілком реально. Студенти мають можливість працювати паралельно з навчанням, а після отримання диплома знайти роботу за фахом з гідною оплатою праці та іншими перевагами. Як здобути вищу освіту в Канаді – в нашій статті.

Скільки коштує вчитися в Канаді

Для громадян інших країн навчання в Канаді буде платною. Не можна визначити середню вартість навчання на рік для всіх вишів, оскільки вона безпосередньо залежить від вибору вузу, спеціальності, провінції, в якій розташований навчальний заклад. Наприклад, рік навчання в коледжі може обійтися від 12 до 14 тисяч канадських доларів (канадська валюта коштує дешевше американської), вартість року навчання в університеті складе до 20 тисяч канадських доларів.

Варто враховувати витрати на проживання, харчування, придбання одягу, навчального приладдя, витрати на транспорт. До статті витрат можна додавати 8-10 тисяч канадських доларів.

Як отримати освіту безкоштовно?

У деяких випадках є можливість отримати диплом безкоштовно, або заощадити на навчанні чималу суму.

Можна отримати стипендію. Стипендія не поширюється на всі спеціальності. Найчастіше її стверджують на науково-дослідних спеціальностях.
Отримати стипендію від приватного стипендіального фонду. Інформація розміщується на офіційних сайтах ВНЗ, її можна знайти самостійно.
Отримати знижку на освіту як студент з відмінною успішністю. Для цього знадобитися мати високі бали. Гроші не надходять на банківський рахунок учня, а списуються від вартості навчання.

Важливо розуміти, що навіть отримуючи знижки або стипендію, все одно доведеться витрачати до 18 тис. На рік на проживання і супутні витрати. Але канадські студенти мають можливість підробляти під час навчання в університетах до 20 годин на тиждень.

Хто може здобувати вищу освіту в Канаді?

Вчитися в канадських вузах можуть люди, які мають атестат про повну загальну середню освіту, тобто, після закінчення 11 класу. Випускники 9 класу не можуть надходити в коледжі країни, але мають можливість продовжити навчання в школах Канади (приватних або державних). Це хороша можливість адаптуватися до умов проживання в країні, а середню освіту в канадських школах займає лідируючі позиції в світовому рейтингу.

Завдяки компанії SIMPLEX.UA вдасться вступити в канадську школу або вуз. Для цього знадобитися зв’язатися з консультантом через зворотну форму зв’язку на сайті https://simplex.ua.