Головна Цікаво Відпочити з дітьми в Карпатах – як це організувати цікаво та корисно?

Відпочити з дітьми в Карпатах – як це організувати цікаво та корисно?

657

Чи був перед вами вибір, а куди поїхати з сім’єю на відпочинок? Багато хто з нас опинявся в такій ситуації: виїжджаєш з дитиною на відпочинок, а їй нудно, не цікаво і починає робити нерви батькам.

Чому відпочинок з дітьми в Карпатах є одним із найкращих варіантів? В силу свого географічного положення Закарпатська область має дуже м’який клімат, в чомусь схожий на Південний берег Криму. І завдяки цьому підходить для туристів як для літнього відпочинку, так і зимового.

А ще Закарпаття буде саме тим регіоном, де напевно сподобається вашій дитині і сумувати вона не буде. Бо там є старовинні фортеці, дивовижні мальовничі пейзажі, багато простору для активних ігор.

5 цікавих місць для відвідування у Закарпатті з дітьми 

  1. Оленяча ферма

Хотіли би ви побачити зблизька оленя та погладити його? У вас буде така нагода, якщо завітаєте сім’єю на оленячу ферму, яка знаходиться неподалік міста Хуст.

Щодня це місце відвідують тисячі туристів, які можуть спостерігати за оленями, гладити та годувати їх. Ваша малеча буде у захваті, коли матиме можливість погладити маленьке оленятко. Правила безпеки тут дотримуються – для спілкування вибирають найспокійніших тварин, звиклих до прояв уваги.

На згадку вам залишаться чудові світлини, які ще довго будуть нагадувати про чудово проведений час з родиною.

  1. Страусина ферма

 

А чи знали ви, що яйце страуса важить майже 2 кг?  Не тільки впевнитись в цьому, а і потримати таке яйце у руках у вас буде слушна нагода. І не треба їхати для цього в Африку, достатньо навідатись на околиці міста Хуст. Сотні туристів приїжджають подивиться на цих екзотичних птахів, та погодувати їх.

Величезні птахи самі підходять до огорожі та приймають їжу з ваших рук, і повірте, малеча буде від цього просто не аби як задоволена. А на додачу у вас буде можливість сфотографуватися з величезним яйцем у руках, та придбати яскраві сувеніри з страусиного пір’я на пам’ять.

  1. Долина нарцисів

Тисячі квіток розпускаються і створюють неймовірно яскравий килим серед величних Карпатських гір.

Це свято, а саме стільки квітнуть нарциси, відбувається впродовж двох тижнів – кінець квітня та початок травня. Спостерігаючи це видовище поруч з дитиною, ви, тим самим, вчите її цінувати природу, любити свою дивовижну країну. Тому, якщо ви теж з сім’єю хочете помилуватися цією красою, то варто призначати відпочинок саме на цей період.

  1. Озеро Синевир

Озеро відкрите для відвідування щодня. Щоб підійти до озера, треба пройти відстань десь з кілометр від дороги. Дорога не складна, її можно пройти у будь-якому віці. Територія навколо озера обладнана оглядовими майданчиками, які безпечні для прогулянок з дітьми. Купатися тут заборонено, але можна поплавать на плоту – бокорі.

  1. Термальні джерела в Косино

Косино – це оздоровчий комплекс для всієї сім’ї, який приймає відвідувачів цілий рік. На території комплексу знаходиться близько 8-ми  басейнів, тому вам буде із чого вибрати. Це і Смарагдовий Басейн, “Близнюки” та інші. А також є і Дитячий Басейн, де буде бавитися малеча. Басейни знаходяться під відкритим небом, температура води близько 40 градусів.

А також влітку на території комплексу працює аквапарк. Тут багато цікавих горок, та інших розваг, які сподобаються не тільки маленьким відвідувачам, а і дорослим.

Якщо ви давно мріяли про такий відпочинок, то пакуйте валізи, попередньо  замовивши  котедж у садибі Над фермою. Адже будинки стоять окремо один від одного і вся територія помешкання буде у вашому розпорядженні.