Головна Цікаво Ось чому вам просто необхідно мати вдома відпарювач для одягу

Ось чому вам просто необхідно мати вдома відпарювач для одягу

653

Крім того, що відпарювач ідеально справляється зі складками на пальто, піджаках і сукнях, він здатний за хвилину видалити саму надоїдливий бруд на стінах, килимах або плитці.

Видалити жир з плити

Якщо ви шукаєте, чим б прибрати застиглий жир з поверхні плити, вам, звичайно, допоможе відпарювач. Просто спрямуйте пар на жирні розводи і видаляйте їх серветкою по мірі того, як жир буде розм’якшуватися під впливом парі

Дезінфікувати стільницю

Виявляється, відпарювач для одягу — це відмінний і екологічний спосіб ретельно відмити ванну кімнату і кухню. Пар вбиває 99,9% бактерій, так що ви зможете позбутися від більшості забруднень без будь-яких хімічних засобів.

Освіжити оббивку меблів

Хочете почистити меблі або штори, не вдаючись до послуг професійної хімчистки? Це можливо за допомогою відпарювача для одягу. Він не просто відчистить поверхні, а змусить їх виглядати свіжими і оновленими.

Видалити бруд у швах плитки

Ви, швидше за все, вже здогадалися, що цей спосіб обов’язково буде згадано. Ну так, відпарювачем дуже зручно добиратися до брудних відкладень і нальоту плиткових швах. Достатня направити на забруднене місце пар і протерти чистою ганчіркою.

Розморозити холодильник

Якщо потрібен спосіб швидше закінчити разморозку холодильника, то з цим теж допоможе відпарювач. Тільки пам ” ятайте, що потрібно діяти акуратно, відпарювач — електричний прилад, тому слід унікати прямого контакту з водою, поки ві размораживаете лід в холодильнику.

Відмити дверцята душової кабіни

Не секрет, що вологість у ванній кімнаті є однією з причин швидкого поширення цвілі. Щоб позбутися плісняви, яка сховалася в гумках ущільнювача душової кабіни або на душовою шторці, спрямуйте пар з відпарювача прямо на плями.

Обробити плями на килимах

Вот почему вам просто необходимо иметь дома отпариватель для одежды!

Хочете — вірте, хочете — ні, але відпарювач для одягу нітрохи не гірше спеціального побутового відпарювача, який деякі господині купують для прибирання будинку. Так що доглядати за плямами на килимі можна з тим же успіхом.

Миттєво відмити дзеркала і вікна

Шукаєте швидкий і зручний спосіб відмити брудні вікна і дзеркала? Беріть відпарювач і спостерігайте, як бруд і плями зникають буквально на очах.

Дістатися до недоступних місць в салоні автомобіля

Підтримувати порядок у салоні може бути нелегко, особливо коли ви проливаєте або перекидаєте що в таке місце, куди просто так не дістатися. І в цьому випадку теж допоможе відпарювач.