Головна Цікаво Встановлення батьківства за допомогою ДНК

Встановлення батьківства за допомогою ДНК

1116

У житті людей можуть відбуватися досить незвичайні випадки. Одним з таких випадків є встановлення батьківства. Але не багато медичних установ можуть якісно провести такі обстеження. На щастя в Україні існує така установа, яка проводить даного роду обстеження. Медікал Геномікс є англійської лабораторією з багаторічною репутацією. Завдяки даній клініці, в Україні проводиться близько 4 тисяч досліджень ДНК, які в свою чергу підносять людям спокій і впевненість.

В Україні вже працюють 78 пунктів збору біоматеріалу в 43 містах. Репутація даної клініки чиста і бездоганна, її рекомендує більше 150 докторів України.

Здачу зразків для тесту ДНК можна провести в два способи:

– відвідати пункт збору, який є в кожній області;

– замовити набір, щоб провести аналіз на дому.

Для проведення тесту ДНК в домашніх умовах, необхідно мати комплект для збору біоматеріалу. Даний набір надається самій клінікою. Разом з наборів видається інструкція по використанню і фінансові документи. Щоб провести аналіз будинку, особливих зусиль не потрібно – необхідно взяти спеціальний аплікатор, і протерти внутрішню сторону щоки, як у батька, так і у дитини. Щоб встановити спорідненість, необхідно джерело ДНК, яким і є клітини слизової оболонки.

Для проведення тесту ДНК на батьківство, необхідні такі учасники:

– батько;

– дитина;

– мати (необов’язково).

При неможливе участю батька:

– дідусь або бабуся;

– внук або внучка.

Медична лабораторія приймає два види зразків ДНК: стандартні і спеціальні. До стандартних зразків відносяться клітини слизової оболонки, які були взяті аплікатором з кінцевиком з дакрон. Такий вид зразків є найбільш поширеним.

Спеціальні зразки беруться тільки в тих випадках, коли стандартні зразки взяти неможливо. До спеціальних зразків відносяться: волосся з цибулиною, нігті, зубна щітка, сперма, краплі засохлої крові. Існує таблиця, де описана ймовірність позитивного виділення ДНК. Таку таблицю можна знайти на сайті dnk-test.com.ua. Якщо клієнт збирається надати спеціальний зразок для аналізу ДНК, то для початку йому необхідно звернутися в клініку.

Кожен клієнт повинен розуміти, що підтвердження батьківства – це розрахункова кількість. Незалежно, скільки буде досліджено зразків, батьківство ніколи не буде встановлено зі стовідсотковою ймовірністю.