Головна Цікаво Види і сфери застосування профілю для лед підсвітки

Види і сфери застосування профілю для лед підсвітки

1066

Профіль для лед стрічки використовується не тільки з естетичною метою. Завдяки конструкції, підсвічування стає захищеним від механічних пошкоджень, вологи, низьких температур.

Особливості вибору профілю для підсвітки

Виріб може бути виготовлений з алюмінію або міцного пластику. Металеві пристосування додатково поділяються на анодовані, неанодовані, можуть мати певний колір.

Всередину конструкції кріпиться діодна стрічка, що має клейову основу. Зверху вона закривається захисним екраном. По боках можна встановити торцеві декоративні заглушки. Від вибору лед нитки залежить яскравість світіння.

Сила світіння залежить також від прозорості кришки. Якщо розсіювач матовий, світло буде м’яким. Прозорий — більш яскравим.

Основні плюси профілю для лед стрічки

Конструкції мають достатньо переваг, завдяки яким здобули популярність серед споживачів, дизайнерів. Вони дозволяють створювати унікальне підсвічування, оздоблювати поверхні різної форми.

Серед корисних властивостей виробів також називають:

  • Відведення тепла. Охолодження є актуальним для потужних стрічок. Профіль для лед підсвітки відводить зайве тепло, не даючи стрічці перегрітися і вийти з ладу завчасно.
  • Згладження світла. Інколи стрічка наклеєна так, що видно точки діодів або вони відображаються у глянцевій поверхні стелі. Щоб підсвітка стала привабливою, потрібно створити максимально рівномірну смугу світла. Цьому сприяє глибина профілю і матований екран. Існують кришки з різним ступенем матовості. Чим він більший, тим більшою є втрата світла при проходженні крізь нього.

Формування світильника. Використовуючи елементи, можна зібрати світильник необхідної довжини, ширини, яскравості. Такий світильник легко підвісити до стелі, вбудувати в стіни, меблі, накласти на будь-які поверхні.

Види профілю для світлодіодної стрічки

Світильники формують переважно за допомогою алюмінієвих профілів. Вони бувають різними за формою, способом кріплення та області використання. Головне, щоб матеріал конструкції трохи гнувся і добре утримував форму.

За способом установки розрізняють універсальний, накладний, підвісний, вбудований, кутовий профіль для лед стрічки, а також з перетином у формі певної геометричної фігури.

Спеціалізований профіль від стандартних світильників відрізняється розміром (25-30 мм). Зазвичай він містить поличку чи відділення для монтажу блока живлення. Таким чином його можна встановлювати без застосування зовнішніх джерел живлення.

Сфери застосування

Спецпрофілі — варіант для обрамлення сходів г-подібної форми з протиковзкими вставками. Їх використовують також для:

  • торцевого підсвічування скла;
  • створення лінійних та фігурних світильників;
  • підсвічування поручнів.

Конструкції із світлодіодами підходять як для вуличного використання, так і в приміщеннях:

  • На вулиці led профіль може бути використаний у випадках, коли світильник необхідно встановити під асфальт або бордюр, на стіну будівлі. Основні завдання корпусу в таких випадках: захист діодів від фізичних ушкоджень, формування твердої основи світильника тощо.
  • Приміщення може бути житловим, офісним, промисловим. Завдяки світлодіодному профілю можна сформувати лінію світла на підлозі, стіні, стелі. Залежно від кількості та потужності діодів, можна досягти як приглушеного декоративного освітлення, так і яскравого основного світла. Зручно використовувати для освітлення на кухні над робочою поверхнею, а санвузлі, коморі, шафі для одягу.

Детально ознайомитися з характеристиками різних видів профілю під лед стрічку можна на сайті  LEDSTORM.UA.