Головна Цікаво Виготовлення рекламної продукції «Принт Маркет»

Виготовлення рекламної продукції «Принт Маркет»

1296

Для просування бізнесу підприємці використовують різноманітні види реклами. Простою, доступною та ефективною залишається роздача листівок. Тому друк флаєрів від компанії «Принт Маркет» дозволить розповісти про товари та послуги у місцях скупчення людей: у торгових центрах, на вулицях, на презентаціях та виставках.

Що робить флаєр ефективним рекламним інструментом

Прототипи флаєрів стали використовувати ще у 19 столітті. У період технічних революцій прогрес розвивався так стрімко, що про нові товари потрібно було повідомляти широкому колу споживачів. Листівки роздавали перехожим на вулицях та клеїли на стіни будинків. Незважаючи на те, що на вулиці 21 століття, фраєри все ще залишаються дієвим рекламним інструментом.

Щоб виділити свою листівку з-поміж інших та змусити користувача звернути увагу на текст, варто користуватися порадами від рекламних експертів:

  • Врахувати потреби та інтереси цільової аудиторії. Якщо компанія продає автомобільні шини, навряд чи дизайн з квітами та блискітками знайде відгук серед її потенційних клієнтів.
  • Простий спосіб надання інформації. Навіть про складне можна розповісти простими словами. Таким чином легше достукатися до різної аудиторії. Мінімалістичний стиль оформлення дозволить одразу виділити найважливішу інформацію.
  • Влучне зображення. Малюнок, який миттєво привертає увагу, — це вже половина успіху. Залежно від типу реклами, картинка може веселити, викликати захоплення чи здивування.
  • Цікавий заголовок, який посприяє тому, що людина дочитає оголошення до кінця та скористається пропозицією. Головну ідею варто озвучувати одразу у заголовку.

Переваги друку в поліграфії «Принт Маркет»

Компанія «Принт Маркет» https://www.printmarket.ua/ua надає поліграфічні послуги понад 15 років. За цей час друкарня удосконалила обладнання, що дає змогу втілювати в життя складні та цікаві проєкти. Для виготовлення рекламної продукції використовують імпортний папір та фарби найвищої якості. На кожному етапі виробництва відбувається контроль якості. Такий підхід до роботи дозволяє виготовляти високоякісні флаєри.

При замовленні тиражів від 1000 штук пропонуються нижчі ціни на замовлення. Можливий друк двосторонніх флаєрів за ціною односторонніх. Налагоджена логістика допомагає швидко отримати рекламну продукцію. Оформити замовлення можна самостійно на сайті у режимі 24/7. За потреби менеджери нададуть безкоштовну консультацію стосовно вибору дизайну та тиражу продукції.