Головна Цікаво Як працює сервіс UniTicket.com.ua

Як працює сервіс UniTicket.com.ua

1093

Людям, які спонтанно вирішили поїхати у відпустку, або мають термінові справи в іншій країні, часто непросто знайти квиток на потрібний напрямок

Доводиться заходити на сайти різних перевізників, телефонувати у довідкову службу. Інколи навіть знайшовши вигідну пропозицію виявляється, що залишилося недостатньо місць на рейс. Сервіс UniTicket розроблений спеціально для того, аби люди могли придбати білети за вигідними цінами. Квитки на літак можливо підібрати  на сайті uniticket.com.ua безкоштовно.

Компанія UniTicket.com.ua розробила сервіс з підбору квитків за низькими цінами. Вильоти можливі з Києва, Одеси, Харкова, Львова та ін. На сайті можливо підібрати квиток з одного із українських аеропортів у різні міста світу. Потрібно вказати місце, звідки відбуватиметься виліт, куди відправляється турист, дату вильоту та повернення, кількість пасажирів (включно з дітьми) та клас перевезення.

Сервіс має спеціальний календар, який показує місяць з найвигіднішими пропозиціями від авіакомпаній. Сам сайт UniTicket.com.ua не продає квитків, а лише допомагає людині знайти підходящу авіакомпанію. Якщо клієнта все влаштовує, він може забронювати квиток на сайті компанії-перевізника, куди його переадресує UniTicket.com.ua. Оплата здійснюється за допомогою банківської карти. Якщо клієнту на електронну пошту прийшло підтвердження з усіма даними про політ, бронювання здійснене успішно.

Про що потрібно пам’ятати про авіаперевезення

Українцям, які планують переліт за кордон, потрібно мати деякі документи.

  • Авіаквиток
  • Документ, що засвідчує особу
  • Візу
  • Свідоцтво про народження для дітей.

Діти до п’яти років не можуть подорожувати самостійно, тому повинні мати супровід дорослої людини. До посадки на літак потрібно уточнити, яка вага вантажу допускається у якості ручної поклажі. Вага зареєстрованого вантажу на одну людину становить 20 кг. Якщо потрібно перевезти важчий багаж, доведеться доплатити за послугу.

Також потрібно ознайомитися зі списком речей, які не можна транспортувати у літаку. Авіакомпанії дозволяють брати на борт ноутбук, проте його заздалегідь перевірить спеціальна служба. Можна перевозити спеціальне обладнання, але доведеться додатково оплатити за нього. Якщо пасажир постійно користується послугами однієї авіакомпанії, він може потрапити в програму лояльності: користуватися знижками, бонусами. Клієнти, що придбали квиток у бюджетній компанії, можуть летіти лише економ-класом.