Головна Цікаво Як правильно вибрати акумулятор для ноутбука HP?

Як правильно вибрати акумулятор для ноутбука HP?

1299

Щоб правильно вибрати акумулятор для ноутбука HP, необхідно знати його потреби і ємність. Щоб задовольнити ці потреби, важливо знати тип акумулятора, з яким поставляється ноутбук. Подумайте, на скільки вистачає цієї батареї, і подумайте, скільки ви б вважали за краще, щоб вона прослужила. Швидше за все, звичайна батарея вашого ноутбука ледь підтримує кількість програм, відкритих протягом дня. Це можна виправити, купивши одну або дві батареї HP ємністю понад 5000 мАг (міліампер-годин). Знайти відповідний акумулятор для свого ноутбука ви зможете в інтернет-магазині “HP Parts”. При виборі акумулятора для ноутбука враховуйте тривалість роботи акумулятора, а також стан самого акумулятора.

Відомо, що деякі батареї через свого складу і фізичного стану загоряються, що призводить до необоротного пошкодження ноутбука, акумулятора і всього, що з ним пов’язано. Середній час для повної розрядки акумуляторів ноутбука зазвичай становить 5000 мАг або міліампер-годин. Як правило, 5000 міліампер-годин вистачає на 45 хвилин, але є можливість отримати акумулятори набагато більшої місткості. Якщо вам цікаво, чи не занадто багато мАг погано для вашої батареї або ноутбука, відповідь буде негативною; єдиним недоліком більшої кількості мАг є більш тривалий період часу для фактичної зарядки акумулятора. Істинний шкоди вашому ноутбуку пов’язаний з фактичними інгредієнтами в акумуляторі HP pavilion, а також з тим, що ви використовуєте для зарядки акумулятора.

Головне, про що слід турбуватися власникам ноутбуків з точки зору ушкоджень, – це напруга в зарядний пристрій ноутбука. Чи можна пошкодити акумулятор ноутбука Toshiba або іншого виробника ноутбука несумісним напругою? Відповідь залежить від обставин. Якщо ви використовуєте правильне зарядний пристрій для ноутбука, то ймовірність його пошкодження або перегріву під час зарядки менше. У зарядних пристроїв є адаптери, які призначені для перетворення напруги в правильне кількість заряду, необхідне для ноутбука. Однак, якщо ви використовуєте несумісне з ноутбуком зарядний пристрій, напруга адаптера може не відповідати напрузі ноутбука.

Несумісне напруга призводить до того, що ваш ноутбук практично не заряджається. Навіть використання зарядного пристрою неправильного напруги протягом короткого періоду часу зашкодить ваш ноутбук і не підлягає ремонту, і дуже ймовірно, що вам доведеться замінити ноутбук або зарядний пристрій для ноутбука. Інші шкідливі наслідки включають перегрів і збої, які можуть повністю зруйнувати акумулятор і зарядний пристрій вашого ноутбука. Один з кращих способів вибрати кращу батарею для ноутбука, ніж та, що є в даний час, – це порівняння старого і нового. Ви пам’ятаєте, як довго працював акумулятор вашого ноутбука? Порівняйте це з тим, як довго він працює в даний час, особливо якщо ви коли-небудь пошкодили акумулятор. Є велика різниця? Можливо пора змінити батарейки. Візьміть до уваги поточну ємність акумулятора, минулої ємність (коли ви вперше отримали ноутбук) і ємність нового акумулятора. Кращим вибором буде вкладення в більшу кількість міліампер, так як ви вже думаєте про оплату нової батареї. Якщо в новій батареї більше мАг, можливо, це кращий вибір акумулятора. Крім того, не забудьте мати загальне уявлення про типи і складові частини батарей перед покупкою, і нерозумно уникати фірмових акумуляторів для ноутбуків в якості більш дешевого вибору.

Є багато способів зробити вигідну угоду при виборі відповідного зарядного пристрою для ноутбука. Деякі акумуляторні батареї для ноутбуків служать і заряджаються краще, ніж інші, і все залежить від того, якої марки ви довіряєте або у якій спочатку купили. Деякі акумуляторні батареї для ноутбуків мають більш низьку якість за більш високі витрати. Деякі акумулятори можна придбати дешевше з набагато кращими характеристиками. Однак слід уникати нижчої ціни, особливо на акумулятори інших виробників. Спроба скоротити шлях шляхом пошуку угод може призвести до втрати грошей більше, ніж ви спочатку заощадили. Це майже ніколи не варто нижчої ціни, оскільки відомо, що деякі нестандартні батареї горить, коли зарядки або володіють меншою ємністю, ніж рекламується. Замість цього розгляньте покупка з офіційних сайтів, наприклад, точне місце, де ви отримали ноутбук. Крім того, не завадить покупка гарантії разом з акумулятором. В даний час основним компонентом типової батареї ноутбука є літій, який не впливає на обсяг пам’яті ноутбука. У присутності літію в батареях є кілька недоліків; при правильній утилізації він не завдає шкоди навколишньому середовищу. Крім того, літій не може перезарядитися або протекти під час зарядки. Крім того, якщо зберігається хороший рівень заряду, літієві батареї служать набагато довше.