Головна Цікаво Як вибрати надувне ліжко для основного спального місця?

Як вибрати надувне ліжко для основного спального місця?

259

Коли в кімнаті мало місця або на повноцінній каркасній спати незручно з низки причин — багато хто починає замислюватися про покупку надувного ліжка. Специфіка конструкції дозволяє накачувати полотно за необхідності експлуатації, використовуючи спеціальний насос. Якщо цього немає потреби — ліжко можна здути і прибрати, звільнивши місце під інші цілі. Саме практичність і компактність роблять такі меблі популярними серед власників невеликих квартир і спальних кімнат. Але навіть у цьому випадку важливо приділити час етапу вибору, враховуючи низку важливих критеріїв.

Габарити виробу

Оптимальний розмір спального місця, коли людина може повністю лягти, не згинаючи ноги в колінах. При цьому з усіх боків залишається проміжок понад 10-20 сантиметрів. Завдяки цьому під час відпочинку людина не відчуватиме жодних незручностей, оскільки незалежно від положення ноги звисати не будуть.

Якість продукту

Якщо надувне ліжко використовуватиметься щодня, важливо вибрати виріб високої якості. Це дозволить довгий час використовувати його, не стикаючись з:

  • деформацією полотна;
  • частими пробоями;
  • швидким зносом;
  • появою «гриж» через підвищене навантаження;
  • складнощами під час наддуву.

Вироби поганої якості немає високої стійкості до впливу зовнішніх чинників. На тлі цього пошкодити полотно при першому контакті з гострим предметом значно легше.

Обмеження з вантажопідйомності

Кожне надувне ліжко має обмеження щодо ваги користувача. Цей коефіцієнт розраховується виробником з урахуванням конструкційних особливостей конкретних моделей. Орієнтуючись на нього, ви можете приблизно уявити, скільки людей та якої ваги можуть одночасно перебувати на ліжку. Якщо цей критерій не враховувати — у момент підвищеного навантаження полотно може луснути по швах, як і інших суміжних проблем неможливо уникнути.

Тип поверхні

Для того щоб простирадла можна було зафіксувати і виключити її скочування під час сну, експерти рекомендують вибирати ліжка з ворсистим покриттям. Воно забезпечує гарне зчеплення з тканиною постільної білизни, приємне до тіла та легко чиститься від забруднень. Єдиний недолік – ворс швидко вбирає воду, тому сохне довше за класичну варіацію полотна з гладкою поверхнею.

Вибираючи надувне ліжко як основне спальне місце, не можна забувати і про конструкційні особливості. Багато виробників випускають окрему лінійку, яку рекомендують використовувати як спальну зону. Головна відмінність – конструкція, яка зроблена з урахуванням анатомічних показників людини. Коли він відпочиває – його тіло лягає правильно. Завдяки цьому покращується якість сну та загальне самопочуття: не болить спина, не затікає шия та плечі.