Головна Цікаво Як вибрати скло для атомайзера

Як вибрати скло для атомайзера

1402

Скло для електронної сигарети є резервуар або бак, призначений для наповнення рідиною для ширяння (Джусом). Цей елемент можна віднести до витратних матеріалів, оскільки ємності періодично потрібно міняти. Необхідність заміни, як правило, обумовлена ​​пошкодженням скла в результаті падіння або різкого навантаження.

Переваги ємностей:

 • універсальність – бак може використовуватися для різних видів випарників;
 • можливість самостійного регулювання обсягу споживаного джусу;
 • практичність і довговічність – виріб виконано з високоякісних і міцних матеріалів.

Основне завдання резервуара в роботі вейпа полягає в зберіганні рідини і регулюванню повітря і щільності диму. Сучасні вейпи мають розбірну конструкцію, що значно спрощує обслуговування і дозволяє при необхідності провести заміну вийшла з ладу деталі. Ємність на практиці – один з найбільш вразливих елементів в пристрої атомайзера. За посиланням https://itlook.ua/catalog/smennoe-steklo-dlya-atomayzera-smok-vape-pen-22/p46340 можна придбати недорогі і якісні скла на Smok Vape Pen.

Особливості та критерії вибору

Якщо скло тріснуло, то це не проблема, оскільки при необхідності ви зможете знайти в продажу будь-яку запчастину для відновлення електронної сигарети. В сучасних вейпах використовуються колби, виготовлені зі спеціального скла пирекс на основі боросилікат.

Їх базові переваги, порівняно з пластиковими резервуарами:

 • стійкість до підвищеної температури і її перепадів;
 • максимальна міцність;
 • безпечність застосування;
 • відсутність реакції з жіжамі для ширяння.

До причин пошкодження колби відноситься не тільки неакуратне поводження з виробом при заправці або ширянні. Само по собі скло ніколи не трісне. Воно могло зноситися через регулярного використання низькоякісної рідини для ширяння, в складі якої є агресивні елементи.

Особливості вибору:

 • Купівля проводиться з урахуванням моделі електронної сигарети. Найкраще вибирати оригінальні колби. Як правило, вони найбільш практичні і довговічні. При їх відсутності вибирайте найкраще з аналогів. Хоча багато моделей є взаємозамінними, при покупці обов’язково слід переконатися в сумісності.
 • Зверніть увагу на вигляд колби. Якщо обсягу використовуваного бака вам недостатньо, купуйте варіант із збільшеною місткістю. Але потрібно враховувати, що такі моделі більш уразливі в разі падіння. Подібні баки не входять до комплекту постачання, їх можна придбати окремо. У продажу представлені вироби в різних колірних рішеннях.
 • Переконайтеся в цілісності. Необхідно переконатися, що ви не купуєте шлюб.
 • Будь-які пошкодження у вигляді тріщин і подряпин не допускаються. Якщо на колбі є відколи, її ресурс експлуатації буде значно нижче.

Несправності електронних сигарет часто обумовлені помилками при експлуатації. Якщо потужність для ширяння обрана невірно, є ризик спалити вату або створити умови, при яких джус НЕ буде випаровуватися повністю. При регулюванні потужності залишайте запас по обидва боки.

Також несправність може бути обумовлена ​​неправильними затяжками. Якщо їх тривалість недостатня або занадто довга, це може привести до протікання. Слабка тяга призводить до того, що койли не встигають прогрітися, відповідно, жижа випаровується не до кінця. Занадто сильні затяжки призводять до подачі надлишкового об’єму рідини, в результаті чого на випарник виявляється високе навантаження.