Головна Цікаво Як вибрати туристичний велосипед?

Як вибрати туристичний велосипед?

232

Трекинговий велосипед або який туристичний велосипед купити?

Трекинговий велосипед, також відомий як туристичний велосипед – це відмінний вибір для людей, які, розмірковуючи про те, які придбати велосипеди Київ, розглядають можливість більш тривалих поїздок по стриманим, ницим районам.

Трекінгові велосипеди зазвичай мають 28-дюймові колеса, хоча ви також можете знайти трекінгові велосипеди з 26-дюймовими колесами. Перші колеса в поєднанні з більш вузькими шинами забезпечують комфортну і швидку їзду по асфальту. Звичайно, їх можна замінити на більш широкі і високі, що полегшить їзду по трохи більше складній місцевості, але потрібно пам’ятати про конструктивні обмеження велосипеда в цілому, особливо його рами.

Рама трохи менш міцна, ніж у гірського велосипеда, але це не слід розглядати як недолік, оскільки треккинговиє велосипеди просто менш схильні до пошкоджень. Крім того, їх геометрія дозволяє зберігати більш вертикальне положення, що може бути більш комфортним при їзді.

Амортизація зазвичай забезпечується простий виделкою з ходом до 60 мм, що гарантує не тільки комфорт при їзді по купинах, але і хороше зчеплення з дорогою при русі по бездоріжжю. Замок ходу можна знайти в більш дорогих моделях, але він не є обов’язковим.

За винятком особливих випадків, в трекінгових велосипедах не використовується активна підвіска заднього колеса, як в гірських велосипедах, тому це завдання має виконувати широке сідло, бажано з гелевою набиванням, і, можливо, амортизаційний підсідельний штир, який повинен відчуватися лише після подолання великого перешкоди.

Дуже важливим елементом Трекінгові велосипеда є додаткове обладнання, тобто аксесуари, необхідні під час тривалих поїздок. До них відносяться освітлення, повноцінні бризковики, стаціонарні багажники, підніжка, дзеркало заднього виду і високий багатопозиційний кермо, які можуть значно підвищити комфорт їзди.

Сама спеціалізована версія Трекінгові велосипеда буде оснащена новітніми і найбільш надійними аксесуарами, доступними на ринку. Він також буде оснащений багажником, встановленим на вилці переднього колеса. Цей низько розташований багажник, відомий як лоурайдер, використовується для перевезення невеликих передніх багажників, що дуже корисно під час тривалих велосипедних прогулянок. З хорошим Трекінгові велосипедом ви зможете досліджувати більшу частину світу!