Головна Цікаво Як вибрати вуличний батут для дачі: корисні властивості та рекомендації

Як вибрати вуличний батут для дачі: корисні властивості та рекомендації

172

Маючи вільний місце на дачній ділянці, раціонально зайняти його пристосуваннями для активного відпочинку. Це сподобається як діткам, так і дорослим. Серед найпоширеніших, корисних і цікавих виробів виділяють батути. Вони приносять задоволення людям будь-якого віку, а також позитивно позначаються на самопочутті і здоров’я в цілому.

Корисні властивості

Більше 20 років стрибки на батуті відносяться до олімпійських видів спорту. Це є свідченням того, що напрямок не просто цікаве, а й дуже корисне. Принцип тренувань і отримана користь від них рівноцінні як для професійних спортсменів, так і для простих любителів активного проведення часу. Якщо маєте дачну ділянку, то він запросто стане альтернативою тренажерного залу. Придбайте вуличний батут в інтернет-магазині Dorami і стрибайте на ньому щодня хоча б по 10 хвилин. Незабаром ви побачите позитивний результат.

Головне достоїнство постійних занять на подібному тренажері – це оптимальний метод тренування вестибулярного апарату. Полягає спосіб в тому, що навіть при звичайних стрибках або виконанні елементарних гімнастичних вправ людина прагне на інстинктивному рівні прийняти оптимальне положення тіла, що забезпечує повну безпеку. Так виробляється контроль над рівновагою та координацією рухів.

Приділяючи щодня стрибків на батуті трохи часу, ви зможете привести вестибулярний апарат в норму. Він стане більш сприйнятливим до великих навантажень, у вас суттєво покращиться координація рухів. При цьому м’язи спини, рук і ніг будуть перебувати в тонусі. Медики також стверджують, що систематичні вправи виступають дієвим методом профілактики остеохондрозу та інших захворювань хребта.

Як вибрати вуличний батут

Конструкція тренажерів для стрибків повинна бути стійкою, щоб вони не перевернулося при різнопланових навантаженнях. При цьому звертається увага на правильний монтаж. Не допускаються люфт каркаса, його похитування.

Для гарантування безпеки і виключення випадання, особливо якщо використовують пристосування діти, застосовуються вертикальні стійки і сітки. Всі металеві елементи обов’язково покриваються поролоном або м’якою тканиною. Це робиться, щоб уникнути отримання травм.

При виборі батута звертайте увагу на такі деталі:

  • Каркас. Складається із сталевої труби, що перевищує в діаметрі 3,8 см. Товщина повинна бути 1,5-2 см. Якщо розміри менше, то стикові вузли роблять накладними.
    Пружинна система. Розташовується між полотном і рамою. Від характеристик залежать висота стрибка і комфорт під час приземлення. Для батутів діаметром 3-5 м розмір пружин повинен становити 21,5 см, а для триметрових тренажерів підійдуть елементи по 18,5 см.
  • Полотно для стрибків. Надійні вироби виготовляють з поліпропілену. Даний матеріал може запросто витримувати перепади температури, потрапляння УФ-променів і високу вологість. Практичне полотно для стрибків містить мінімум 6-8 прострочених швів.
  • Сітка. Повинна якісно кріпитися до рами, бути щільною і надійно зшитою.
  • Розрізняють два її типу: каркасна і страхувальна. Перша кріпиться внизу, не допускає наближення тварин або дітей до дну батута. Друга сітка запобігає виліт людини за межі кола.
  • Захисне покриття. Виготовляється з м’яких матеріалів. Їм покривають тверді елементи конструкції. Згодом покриття зношується і потребує заміни.

Купити якісний вуличний батут вдасться в інтернет-магазині Dorami. В асортименті представлений великий вибір продукції, серед якої ви зможете підібрати оптимальний варіант за привабливою ціною.