Головна Цікаво Як виправити зламану клавіатуру ноутбука Samsung?

Як виправити зламану клавіатуру ноутбука Samsung?

67

Несправність клавіатури вашого ноутбука Samsung може бути пов’язана з проблемою обладнання або програмного забезпечення. Якщо ваша клавіатура не працює, це проблема програмного забезпечення, її можна легко виправити, використовуючи кілька простих рішень, які будуть перераховані нижче. Однак, якщо це апаратна помилка, вам потрібно відкрити і знову приєднати стрічковий роз’єм до вашого ноутбука. Ви також можете замінити свою телефонну клавіатуру на новий пристрій в інтернет-магазині “104knopki”. Клавіатура Samsung в рідкісних випадках підлягає ремонту. Багато користувачів повідомляють, що клавіатура їх ноутбука не працює в Windows 10. Це серйозна проблема, тим більше, що ваша клавіатура перестала працювати на вашому ноутбуці, оскільки ви не можете просто замінити клавіатуру, як на настільному комп’ютері. Як всім відомо, якщо ваша клавіатура не працює, комп’ютер марний.

Люди, які найчастіше запитують Чому моя клавіатура не працює? Простіше кажучи, клавіатура, не працююча на ноутбуці, може бути викликана поганим драйвером обладнання, неправильними регіональними настройками, поганим з’єднанням, брудом і пилом і т. Д. Якщо у вас під рукою є зовнішня клавіатура, підключіть її до ноутбука, щоб перевірити, чи не чи пов’язана проблема з обладнанням або програмним забезпеченням. Цей простий трюк допоможе вам отримати більше інформації про помилку клавіатури вашого ноутбука. Якщо зовнішня клавіатура працює нормально, ви можете припустити, що може бути проблема з обладнанням, яка не дозволяє виявити клавіатуру ноутбука на вашому пристрої. В наступній частині давайте подивимося, як вирішити цю проблему. Після включення ноутбука натисніть спеціальну клавішу, яка може бути F2, F8, F12, Delete і т. Д., Щоб перейти на екран BIOS. Якщо вам не вдається запустити BIOS, можливо, проблема пов’язана з устаткуванням. Потім вам потрібно віднести ноутбук до фахівця або фахівця, щоб попросити про допомогу. Якщо ви можете відкрити меню BIOS і використовувати клавіші зі стрілками для навігації, непрацююча клавіатура може бути викликана проблемою програмного забезпечення. Потім вам слід спробувати наступні рекомендації.

Очистити клавіатуру ноутбука – непросте завдання, тому що ви не зможете легко струсити і постукати по ноутбуку, не пошкодивши весь блок. Дотримуйтесь інструкцій з видалення пилу та сміття:

Вимкніть пристрій.

Поверніть його назад і натисніть на підставу. Як тільки ноутбук вивернуть навиворіт, пальцями перебирайте все клавіші, щоб видалити залишки бруду.

Щоб виправити непрацюючу клавіатуру ноутбука в Windows 10, поновіть або встановлювати драйвер клавіатури, виконавши такі дії:

Клацніть правою кнопкою миші по кнопці «Пуск», щоб вибрати «Диспетчер пристроїв».

Спустіться, щоб вибрати Клавіатури. Клацніть правою кнопкою миші стандартну клавіатуру PS / 2, виберіть драйвер оновлення і автоматично знайдіть оновлене програмне забезпечення драйвера для установки. При бажанні ви можете клацнути Видалити пристрій, щоб видалити драйвер. Після перезавантаження драйвер буде переустановлений миттєво.

У Windows 10 є функція під назвою «Клавіші фільтра», яка призначена для ігнорування повторюваних натискань клавіш для полегшення набору тексту. Проте, часто це може викликати деякі проблеми з клавіатурою, коли вона включена на вашому ноутбуці. Якщо у вас не працює клавіатура, ви можете її вимкнути.
Крок 1. У інтерфейсі панелі управління (відображається за категоріями) клацніть «Легкість доступу» і «Центр спеціальних можливостей».

Крок 2. Натисніть на посилання, щоб спростити клавіатуру.

Крок 3: Спустіться вниз і переконайтеся, що не встановлено прапорець перемикача «Ключі фільтра». Потім натисніть Застосувати і ОК.

Коли клавіатура Windows 10 не працює на вашому ноутбуці, ви можете спробувати виправити це. У Windows 10 буде корисна вбудована функція – Рішення.
Крок 1. Перейдіть в меню «Пуск»> «Налаштування»> «Оновлення та безпека».
Крок 2. На сторінці усунення неполадок зійдіть вниз, знайдіть розділ «Клавіатура» і виберіть «Запустити засіб виправлення неполадок”. Крім того, ви можете використовувати засіб усунення неполадок для обладнання і пристроїв.

Microsoft продовжує покращувати Windows 10 за допомогою нових оновлень, і якщо ви хочете вирішити цю проблему, ми пропонуємо вам використовувати служби Windows Update і завантажити останні оновлення. Це серйозна проблема, тому вона може бути виправлена ​​в одному з оновлень Windows, тому обов’язково оновлюйте Windows 10 до останніх оновлень. Тепер ви знаєте, як діагностувати та вирішувати, якщо ви бачите, що клавіатура вашого ноутбука не працює, за допомогою рішень, представлених вище. Якщо вам незручно розбирати ноутбук, віднесіть його в сервісний центр, де вам відремонтують.