Головна Цікаво Як захистити квартиру перед відпусткою

Як захистити квартиру перед відпусткою

1562

Відпустка – це завжди радісно. А щоб після повернення додому вас не чекали неприємні сюрпризи, подбайте про безпеку житла заздалегідь. Послуги охорони квартир в Одесі сьогодні високо затребувані, їх пропонують компанії різних розмірів та форм. Експертна порада – звертатись до лідерів ринку, адже це певні гарантії для вас. Наприклад, Агенція Безпеки «Центр» пропонує вигідні ціни на свої послуги, встановлює сигналізацію та забезпечує моніторинг за об’єктом на Пульті Централізованого Спостереження. Ви самі визначаєте, що вам потрібно, просите порад у фахівців.

Небезпечні зони у вашому житлі

У поліції кажуть, що грабіжники потрапляють до приміщень через двері. Лізти по балконах, у вікна небезпечно – це привертає увагу сусідів, перехожих. А ось тихо відкрити двері куди легше. Потім можна спокійно виносити майно.

Дистанційне керування воротами в приватних будинках, домофони у багатоквартирних ЖК дійсно працюють. Охоронець на першому поверсі також підвищує рівень безпеки. Але це все далеко не 100% захист – зловмисник може зайти з сусідом, назватись кур’єром, тощо.

Тож ваша задача – подбати при надійну охорону власного житла. Для цього:

  • Затоваришуйте з сусідами. Надійний сусід – то великий скарб.
  • Встановіть систему сигналізації.

Послуги охорони будинків в Одесі надаються компаніями «під ключ». Ви можете обирати будь-які послуги і зупинитись тільки на тому, що вам потрібно. Вартість наразі доступна – особливо враховуючи можливі збитки від візиту зловмисників.

Увага на двері

Аби не створювати зайвих приводів, оберіть двері з високим захистом. Краще одноразово віддати певну суму за надійні конструкції, ніж потім підраховувати збитки. Потрібен також якісний замок – так, він коштує вище середнього, але й дає максимальний захист.

На першому поверсі буде доречно встановити рулонні протизламні штори на балконних дверях та вікнах, бо тільки жалюзі та двері можуть не впоратися.

Будьте передбачливими

Грабіжники в теорії можуть пройти через всі ґрати – просто чим останніх більше, тим нижчі ризики. Тому не треба зберігати великі суми грошей у шафках – для цього купують сейф. Інший варіант – банківські картки.

Запишіть серійні номери гаджетів та техніки. Можете зробити помітки на корпусах. На випадок крадіжки ви зможете довести, що це ваші речі.

Але краще все ж подбати про охорону будинку. До речі, встановити сигналізацію можна лише на час відпустки.