Головна Цікаво Як захистити квартиру від грабіжників

Як захистити квартиру від грабіжників

1368

Згідно зі статистикою, зараз спостерігається все більше випадків пограбування квартир. Вони відбуваються, коли житло залишається порожнім, або вночі, якщо забули зачинити вхідні двері. Тим часом забезпечити безпеку собі, своїм близьким і матеріальних цінностей досить просто – досить встановити сучасну систему безпеки. Вона може включати найрізноманітніші складові, але найбільш ефективними і надійними залишаються пультова охорона квартир та система відеоспостереження.

Приховані камери в квартирі допоможуть ідентифікувати злодія, а також оцінити розміри збитків, якщо крадіжка все ж відбулася. Дані з камер стають речовим доказом і дуже сильно допомагають слідству.

Для квартири найкраще підійдуть IP-камери – в їх монтажі не використовуються кабелі, тому квартира не буде знівечена безліччю дротів і їх кріплень. По-друге, по проводах зловмисник не зможе визначити місце розміщення камер і датчиків, не помітить їх, розслабиться і не встигне покинути квартиру до приїзду групи швидкого реагування.

Найкраще встановлювати камери з нічним баченням, адже злодії зазвичай «працюють» саме в темний час доби. Інфрачервоне підсвічування дозволить зафіксувати обличчя злочинця. Детальніше про такий спосіб охорони квартир можна дізнатися на сайті https://bezpeka-ltd.com/.

За допомогою пультової охорони можна застати злодія «на гарячому» і запобігти пограбуванню. Система працює таким чином, що в квартирі встановлюються датчики, пов’язані з центральним пультом теле-, радіоліній, GPRS або GSM каналами. У відповідь на надходження тривожного сигналу після спрацьовування датчика на місце виїжджає бригада швидкого реагування – час її прибуття залежить від декількох факторів, але в середньому це не більше 5-10 хвилин.

Співробітники охоронної компанії прибувають на об’єкт, нейтралізують злочинця і передають його правоохоронним органам. Їх екіпірування включає в себе бронежилети, зброю, наручники, гумові кийки та газові балончики – все необхідне для ефективного перешкоди незаконним діям.

Одне з численних переваг пультової охорони – це можливість включати і відключати її за власним бажанням. Тобто квартира буде під наглядом і в будні дні, коли всі мешканці на роботі, і під час тривалого від’їзду у відрядження або у відпустку.

Найкраще підключити систему безпеки до власного телефону, планшету або ноутбука. В такому випадку можна особисто контролювати те, що відбувається.

Завдяки сучасним технологіям відстань між житлом і його господарем не має ніякого значення – перевіряти порядок у себе вдома можна з будь-якої точки світу. А найбільш надійна комбінація – це використання і відеоспостереження, і пультової охорони одночасно.