Головна Цікаво Які бувають секретки для автомобілів

Які бувають секретки для автомобілів

161

Секртеткі для автомобілів у вигляді гайок або болта використовують для захисту транспортного засобу від угону. Для виготовлення беруть загартовану сталь, титан. Надійні секретки повинні бити зроблені з якісного матеріалу. Широкий вибір засобів проти викрадення автомобілів можна знайти на сайті Secretka.

Особливість пристрою проти приладу

Вибирати і встановлювати секретки необхідно, виходячи з марки автомобіля і типу диска. Секретки поділяються на кілька типів за формою виготовлення:

  • фігурні
  • асиметричний багатокутник
  • Дірчасті.

Перший тип найпоширеніший. Але принцип роботи у всіх однаковий: болт з головкою нестандартної форми ускладнює зняття колеса підручними методами. При виборі засобу від угону варто звертати увагу на матеріал і вартість. Дешеві болти досвідчені зловмисники можуть демонтувати без особливих труднощів. Дуже твердий метал вбереже пристрій від просвердлювання. Секретки з оцинкованої поверхні не прикипають до диска.

Секретки для Honda

Секретки для Honda мають особливість: унікальні насічки на голівці. Тому не вдасться їх зняти звичайними інструментами. Поставити прилад на автомобіль Honda можна тільки за допомогою спеціального ключа, підібраного під особливий малюнок.

Тим, хто бажає купити секретки для Honda, необхідно враховувати різноманітність модельного ряду, особливість параметрів кріплення для кожного конкретного автомобіля. Варто врахувати поради по монтажу пристосувань:

Необхідно їх затягувати з незначним зусиллям, щоб не пошкодити малюнок на голівці.
На один литий диск знадобитися закріпити один болт.
Вартість визначається від використаного металу і складності малюнка. Рекомендують встановлювати титанові болти

Для машин марки Honda в комплекті йде 5 секреток: по одній на колесо, і одна в якості запасної.

Секретки для Cубару

Купити секретки для Субару, значить захистити автомобіліста від додаткових витрат. Встановити болти з унікальними насічками, а тим більше зняти, не вийти без спеціального ключа. Навіть прилади низького цінового сегмента важко зняти самостійно. У каталозі магазина Secretka є пристрої від китайських, німецьких, італійських виробників, а також вироби з високою і низькою посадкою.

Вибрати секретки для будь-якої марки автомобіля можна в магазині Secretka. Менеджери допоможуть підібрати необхідний прилад. Є можливість здійснити самовивіз по м.Київ та оформити доставку в регіони країни. Для безкоштовної консультації просто замовити зворотний дзвінок.