Головна Цікаво Які документи потрібні для оформлення Зеленої карти

Які документи потрібні для оформлення Зеленої карти

211

зміст

  • Що потрібно для оформлення поліса Зелена карта
  • Хто може керувати автомобілем по Зеленій карті
  • Що потрібно знати про кредити онлайн
  • Що потрібно для оформлення поліса Зелена карта

Подорожі на автомобілі – це, напевно, самий зручний спосіб для подорожей за кордоном. Не потрібно підлаштовуватися під розклад громадського транспорту, очікувати десь з валізами або втрачати даремно час. З особистим транспортом в поїздці немає ніяких кордонів. Ви можете їхати куди хочете і коли хочете, дістатися до найкрасивіших пейзажів і міст, відійти від маршруту стандартних туристичних місць. Але щоб це стало реальністю, потрібна страховка Зелена карта.

Зелена карта – це міжнародний поліс страхування відповідальності водіїв наземного транспорту. До того ж, це обов’язковий вид страхування. Поліс Зеленої карти потрібно обов’язково оформляти для поїздки за кордон як фізичним, так і юридичним особам.

У разі ДТП за кордоном, як і у нас в країні, винуватець повинен відшкодувати завдані збитки тим, хто постраждав за його вини. І якщо у нас в країні відшкодування відбувається за рахунок поліса ОСАЦВ, то за участю в аварії за кордоном необхідний поліс Зеленої карти. Ці дві страховки хоч і мають аналогічний принцип дії, все ж відрізняються.

ОСАГО і Зелена карта не можуть заміняти один одного. ОСАГО діє на території України, а Зелена картка оформлюється для виїзду за кордон. Ліміти відшкодування і врегулювання ДТП за Зеленою картою залежать від законодавства країни, на території якої сталася ДТП.

Хто може керувати автомобілем по Зеленій карті

Для того, щоб оформити Зелену карту, треба мати при собі техпаспорт на автомобіль, паспорт та ідентифікаційний код. Страховку можна оформити як на власника транспорту по техпаспорту, так і на будь-яку особу, яка буде керувати автомобілем на законних підставах.

Важливо розуміти, що ціна на Зелену карту хоч і розраховується індивідуально, але все ж регулюється законодавством. Але на полісах мають дуже хорошу можливість заробити страхові агенти, особливо ті, які продають страховки на кордоні. Там у водіїв немає варіантів і оформляти Зелену карту все одно доводиться за будь-яку суму. Тому радимо вам порівняти пропозиції від різних страхових перед покупкою, наприклад за допомогою агрегатора цін Ukasko, і оформляти страховку заздалегідь, а не на кордоні.

Що потрібно знати про кредити онлайн

Аналогічно можна порівняти всі, починаючи від цін на ОСАГО до пропозицій по кредитам та процентними ставками на https://ukasko.ua/credit. І це дуже зручно і вигідно, адже дозволяє заощадити і час, і гроші.

Кредити онлайн видаються мікрофінансовими організаціями, МФО. Вони відрізняються умовами кредитування. Мікрокредит видається, як правило, на термін до місяця. Сума кредиту онлайн теж відрізняється від банківського пропозиції. Зазвичай мікропозик видається до декількох тисяч гривень. Хоча МФО відрізняються за умовами кредитування, і деякі організації готові видати кредит 10-15 тис. Грн.

Умови кредитування також залежать і від того, перший раз звертається позичальник за кредитом, або він постійний клієнт. На повторний кредит мікрофінансових організація часто пропонує більші суми. Але при цьому на перший кредит у багатьох МФО діє пропозиція з нульовою процентною ставкою.

Тому для того, щоб вибрати максимально вигідний кредит, скористайтеся безкоштовним агрегатором Ukasko і оформите підходящу пропозицію всього за пару хвилин!