Головна Цікаво Які послуги надає клініка «Вікторія»

Які послуги надає клініка «Вікторія»

289

Діти – наше продовження, це ми в вдосконаленої версії. Вони є нашим безмежним щастям. Практично кожна жінка мріє стати матір’ю, подарувати життя своєму маленькому чаду, який так буде схожий на тата. Однак, на жаль, не у всіх так просто виходить стати батьками. Причин існує багато. Це можуть бути і морально-етичні причини, і фінансова складова, але найчастіше – саме медичні показання.

Якщо вам поставили діагноз безпліддя або з яких-небудь іншим медичними показниками ви не можете завести дитину, не варто втрачати надію і опускати руки. На даний момент в Києві існує клініка генетики і репродукції «Вікторія». Подробиці про її послуги можна дізнатися на сайті https://victoriaclinic.com.ua/. Вона допомогла понад 6000 парам здійснити свою мрію стати батьками.

Клініка «Вікторія» була заснована в 2007 році. Вона є одним з провідних центрів експертного рівня з лікування безпліддя в Україні. В клініку звертаються по медичну допомогу не тільки жителі нашої країни, а й з усього світу. Також в «Вікторії» є освітня клінічна кафедра акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО ім. П.Л. Шупика. У медичному закладі працюють одні з кращих лікарів країни з багаторічним досвідом в Україні, всілякими стажуванням в провідних клініках світу.

Медичний заклад спеціалізується на лікуванні практично всіх форм безпліддя, допомагає завагітніти після невдалих спроб ЕКЗ. Надається допомога жінкам після 37 років в виношування і народження дітей, забезпечується лікування безпліддя у чоловіків. Також клініка надає повний спектр послуг з діагностики, супроводу вагітності: від запліднення до народження дитини.

Центр забезпечений устаткуванням за останнім словом техніки. Це дозволяє виявити проблему зі здоров’ям там, де раніше не могли її знайти інші фахівці. Клініка «Вікторія» дотримується всіх стандарти ВООЗ, ESHRE і ASRM, має необхідні сертифікати. Тут все препарати тільки вищої якості з необхідної дозвільної документації. Медичний заклад має свою клініко-діагностичну та цитогенетичну лабораторію.

У клініці на даний момент діє послуга «Оплата частинами» на вигідних умовах, що дуже зручно, дозволяє стати ще ближче до своєї мрії. Досвідчені фахівці візьмуться навіть за найскладніші випадки.