Головна Цікаво Які збитки зазнала Україна на тлі паніки про вторгнення військ РФ

Які збитки зазнала Україна на тлі паніки про вторгнення військ РФ

431

Про можливе повномасштабне вторгнення кадрових військ РФ щодня говорять провідні світові видання. Як повідомляють політичні новини, на тлі паніки через ескалацію конфлікту економіка країни зазнала серйозних збитків. Так, у партії «Слуга народу» провели підрахунок завданого.

Давид Арахамія, голова фракції «Слуга народу» 14 лютого виступив на програмі «Право на владу», де оголосив суму збитків, які завдає паніка економіці країни. За його підрахунками, щомісячно втрата для економіки становить 2-3 млрд. доларів.

Політика в Україні тісно пов’язана із подіями на сході країни. Щомісяця Київ зазнає серйозних збитків, і не може накопичувати борги через високі ставки. Негативно позначається на економіці той факт, що деякі посольства іноземних держав тимчасово переїхали до Львова. Народний депутат заявив:

«Посольства Західних країн мають розуміти, що рішення перенести офіси з Києва до Львова коштують нашій економіці чималих грошей. Це кількасот мільйонів доларів США на місяць».

Причиною рішення про перенесення посольств стало накопичення російських сил на кордоні з Україною. Нед Прайс, представник державного департаменту США, заявив про те, що посольство США повернеться до Києва, коли буде безпечніша ситуація.

Останні політичні новини свідчать, що російські війська відступають від кордонів України. РФ мотивує такий вчинок тим, що армія завершила необхідні навчання, і війська повертаються до місць постійної дислокації. Але водночас у Криму спостерігається наростання військової техніки та бойових кораблів.

Експерти по-різному розцінюють таке рішення президента РФ Володимира Путіна. Вони вважають, що такі військові маневри варто розцінювати як дорогий військовий блеф. Після попередження президента Байдена про наслідки вторгнення в Україну, російський президент змінив риторику на м’якшу, і спробує вийти із ситуації, зберігши обличчя для своїх громадян.

Ще одне гостре політичне питання щодо України та її частини Донбасу вирішуватиметься незабаром. Йдеться про визнання Російською Федерацією незалежності ДНР та ЛНР. Держдума вже проголосувала за зібравши 351 голос за проект постанови. Наразі остаточне рішення лежить за Володимиром Путіним.

Якщо РФ визнає незалежність ДНР та ДНР, вона може висувати територіальні претензії до України та отримає більше причин для виправдання вторгнень на територію України.