Головна Цікаво Який бу Macbook Air 11 купити – як вибирати тонкий ноутбук Apple...

Який бу Macbook Air 11 купити – як вибирати тонкий ноутбук Apple для роботи

717

Надтонкі та компактні ноутбуки є у багатьох виробників. В тих же Acer, ASUS, Dell та інших, і, звичайно, Apple. Головною відмінністю між пристроями, очевидно, є операційна система – Windows у більшості, і Mac OS у «яблучних» продуктів. Якщо користувачеві подобається ергономіка техніки Епл, це не привід відмовлятися від неї лише через неготовність роботи з програмним забезпеченням від Microsoft. В цьому матеріалі фахівці «ЯК НОВИЙ» розповідають про технологічні аспекти вибору тонких ноутбуків Apple для роботи, зокрема, Macbook https://yaknoviy.ua/macbook/seriya–macbook-air.

Основні критерії вибору макбука бу

Якщо хочете знайти компактного помічника для роботи, ноутбук Apple бу стане хорошим та надійним варіантом. Обираючи модель 11 дюймів, варто взяти до уваги наступне.

  1. Енергоефективний процесор (Intel коштують дешевше, М1, М2 – дорожче, але значно потужніше).
  2. Місткий акумулятор (пристрої з асортименту «ЯК НОВИЙ» мають батарею, потенціал якої +80%).
  3. Невелика вага (не більше 2 кг).
  4. Зовнішній стан (відсутність подряпин, сколів, затертих клавіш тощо).
  5. Гарантія (оскільки офіційна гарантія Apple давно сплила, магазин з Харкова дає власну на всі пристрої з асортименту, зокрема, Macbook Air 11).

Тож виникає питання – А яка з моделей Air 11 найкраща?

Вживані Ейр 11 з асортименту «ЯК НОВИЙ» мають HD та Full HD-дисплеї Liquid Retina, а новіші – ще й потужний процесор Apple, що в результаті робить їх значно швидшими за моделі з чипами Intel.

Раніше згадувалось про те, що не варто відкидати покупку MacBook тільки тому, що немає досвіду користування iOS. Лептопи Apple самі по собі, і завдяки стороннім програмам, можуть успішно працювати на Windows, причому нерідко операційна система функціонує краще. Але якщо вам хочеться отримати максимум від «яблука», то використання MacBook у передбаченій виробником конфігурації буде найбільш комфортним і ефективним.

Який Macbook Air 11 бу купити?

Для роботи з текстовими документами та серфінгу інтернет, а також перегляду фото/відео, і все це на кожен день, чудово підійде класичний Макбук Ейр 11 від 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 років. Лептоп працює на macOS High Sierra, тонкий, маленький, проте з широкими рамками екрану.

Більш сучасно виглядають Macbook Air 11 бу 2015 року, під управліннями macOS Monterey. Машина працює на процесорі Intel Core i5 з тактовою частотою 1,6 ГГц, має екран HD, 4 ГБ оперативки LPDDR3 та 128 ГБ внутрішнього накопичувача. Вага пристрою усього 1, 08 кг, а розміри складають 1,7 х 30 х 19,2 см.

Загальними моментами для всіх Apple є наявність Bluetooh 5.2 або 5.3, а також Wi-Fi 802.11ax. Останнє особливо важливо в світлі малих габаритів, оскільки місце для Ethernet-роз’єму є не завжди, а перехідники «вбивають» будь-яку ідею портативності. Та найприємнішим є факт, що всі Macbook Air 11 бу можна купити за невеликі гроші. В каталозі «ЯК НОВИЙ» представлено моделі, що виглядають як нові, з незношеною батареєю та гарантією від магазину.