Головна Цікаво Який ремонт виконує компанія AppleLab

Який ремонт виконує компанія AppleLab

969

Гаджети виробника Apple користуються величезною популярністю в світі, і Україна не виняток. Але, на жаль, техніці притаманні поломки

Іноді вони виникають від механічних впливів, в деяких випадках необхідна заміна батареї. Фахівці сервісних центрів AppleLab роблять ремонт iphone будь-якої складності. Записатися на ремонт можна за контактними номерами телефонів або залишити заявку на сайті https://apple-lab.com.ua/kharkov/iphone/. Майстри гарантують швидке виконання замовлення, встановлення оригінальних деталей, гарантію на роботу, доступну вартість всіх послуг.

Компанія AppleLab займається виключно ремонтом техніки Apple більше п’яти років. Майстерні відкриті в Харкові, Києві, Львові, Дніпрі. Для заміни деталей використовують тільки оригінальні комплектуючі. У більшості випадків ремонт відбувається відразу, як тільки клієнт звертається в сервісний центр. Висока швидкість робіт можлива у випадках, коли необхідна заміна скла, динаміка, кнопок, батареї. Якщо необхідно паяти плати, ремонт може тривати кілька робочих днів. Сервісний центр пропонує можливість скористатися послугою попереднього запису: тоді мобільний пристрій клієнта ремонтуватимуть в першу чергу.

Клієнтам гарантовано приведуть iphone в робочий стан після поломок, причинами яких стало потрапляння води всередину корпусу, стрибок напруги в мережі (коли мобільний був на зарядці), падіння з висоти або удар.

Заміна акумулятора в смартфонах Apple

Найпоширеніший вид ремонту гаджетів Apple – заміна акумулятора. Виробник встановлює в смартфонах літій іонні акумулятори, які мають обмежений термін користування. В середньому, айфони розраховані на тисячу циклів зарядки. Заміна батареї знадобитися незабаром, якщо під час використання телефону помітні такі зміни:

  • Знижено яскравість екрану.
  • Мобільний швидко розряджається після повної зарядки акумулятора.
  • Телефон швидко нагрівається під час користування.
  • Знижено звучання.
  • Мобільний вимикається, навіть якщо вказано достатній рівень зарядки.
  • Батарея роздулася і кришка телефону не може щільно закриватися.

Компанія AppleLab пропонує заміну батареї протягом 20-30 хвилин. В смартфон буде встановлено новий оригінальний акумулятор, відповідний конкретної моделі телефону. Швидкість заміни батареї не залежить від завантаженості сервісного центру. Фахівці проведуть додаткову перевірку пристрою і видадуть гарантійний талон на комплектуючий і роботу. Додаткову консультацію можна отримати на сайті компанії при спілкуванні з менеджерів в онлайн-чаті.