Головна Цікаво Юрконсультація.com.ua: сайт, який допоможе розібратися в труднощах законодавства

Юрконсультація.com.ua: сайт, який допоможе розібратися в труднощах законодавства

366

У розвинених демократичних країнах кожна людина має право на юридичний захист та встановлення справедливості у суді. Сьогодні й українці стали більше звертатися до суду для врегулювання майнових, сімейних, адміністративних спорів. Портал https://юрконсультация.com.ua пропонує зразки юридичних документів, новини юриспруденції, допомогу адвоката.

Які зразки документів знадобляться користувачам

Згідно українського законодавства фізична особа має право представляти себе у суді самостійно. Не всі користуються такою можливістю, проте подати позовну заяву, заяву про признання експертизи, зміну предмета позову та інші можна самостійно. Для цього потрібно правильно скласти документ. На порталі юрконсультація com.ua зібрані всі зразки процесуальних заяв, документів, договорів.

Зразки позовних заяв знадобляться людям, які планують подавати позов до суду у сімейних, житлових, майнових, трудових відносинах. Люди користуються правовими відносинами більше, ніж думають. Наприклад, щодня між фізичними особами (між фізичними та юридичними) укладаються договори стосовно оренди нерухомості, фінансових питань, надання послуг тощо. Якщо немає змоги звернутися до нотаріуса, можна заповнити договір за вказаними зразками.

Юридична консультація онлайн: переваги послуги

Судова тяжба передбачає підготовку різних процесуальних документів. Кожен з них потребує подачі у певний період процесуального процесу. Портал «Юрконсультація» представляє широкий спектр зразків таких документів. Інколи людям важко розібратися самостійно у тонкощах заповнення та подачі паперів. У такому випадку вигідно скористатися юридичною консультацією в режимі онлайн. Переваги послуги:

  • заощадження часу на дорогу до спеціаліста;
  • послуга доступна по всій країні без територіальної прив’язки людини;
  • отримання ґрунтовної допомоги від фахівця;
  • можливість скористатися додатковими послугами юриста (представлення в суді, оформлення позовного документа тощо).

На сайті юрконсультація com.ua можна отримати консультацію адвоката стосовно питань захисту права власності, захисту прав споживачів, сімейного права, господарського права, трудових відносин тощо. На порталі представлені новини юриспруденції, статті міжнародних фахівців, дослідження та аналітика, які будуть корисними не лише звичайним користувачам, а й практикуючим фахівцям. Підписка на сторінку дозволить отримувати найсвіжіші новини з області права.