Головна Цікаво З якого матеріалу виготовляють міжкімнатні двері

З якого матеріалу виготовляють міжкімнатні двері

230

Облаштовуючи приміщення для проживання або комерційних цілей, необхідно подбати про встановлення міжкімнатних дверей

Виробники використовують широку палітру кольорів, різноманітні матеріали та їх комбінації, щоб кожен клієнт зміг отримати необхідну конструкцію. Купити оригінальні міжкімнатні двері в Києві просто в магазині Style. Отримати консультацію можна за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті.

Сучасні технології дозволяють виробляти міжкімнатні двері з різного матеріалу. Часто покупці можуть вибрати комбіновані конструкції. Найпоширенішими матеріалами для міжкімнатних дверей є:

  • Деревина. Це універсальний варіант, за яким просто доглядати. Дверне полотно покривають спеціальною плівкою, від чого конструкція ставати більш стійкою до пошкоджень. Різниця текстури і широка колірна гамма дозволяють підібрати конструкцію для різних дизайнів кімнати.
  • Шпоновані міжкімнатні двері покривають тонкими листами натуральної деревини. Від цього конструкції виглядають дорожче, ніж звичайні двері, Такий тип дверей відрізняється підвищеною шумо- і звукоізоляцією.
  • Фарбовані двері. Це універсальний недорогий варіант. Якщо знадобитися робити ремонт, необов’язково змінювати дверне полотно, можна просто поміняти його колір.
  • Скляні міжкімнатні двері. Це відмінний варіант, щоб візуально розширити приміщення, додати в нього більше сонячного світла. Такі конструкції гіпоалергенні, за ними просто доглядати. Виготовляють матові, прозорі двері, виконують з малюнком або плівкою.

Конструкції міжкімнатних дверей

При виборі міжкімнатних дверей важливо визначитися з типом конструкції ще до початку ремонту. Таким чином вдасться правильно підібрати необхідне полотно. Серед найпопулярніших міжкімнатних дверей:

  • орні;
  • орні;
  • поворотні;
  • складні.

Вартість конструкції залежить від типу, розміру, матеріалу виготовлення, механізму, фурнітури, додаткової обробки. У каталозі магазина Style представлені різні типи конструкцій від українських і закордонних виробників. У магазині можна купити все необхідне для установки дверей (наличники, фурнітуру, дверне полотно). Доставка товарів здійснюється по всіх регіонах країни. У Києві та Київській області можна замовити установку від майстрів компанії Style. На монтажні роботи та матеріали передбачено гарантію.