Головна Цікаво Замок для поштової скриньки

Замок для поштової скриньки

3758

Існує величезна кількість поштових замків, що розрізняються за формою і зовнішнім виглядом. Найчастіше замок поштовий є невеликим замикає пристрій овальної або прямокутної форми. Ригель також може мати витягнуту або крюкообразний форму. Більшість сучасних поштових скриньок оснащуються врізними замками, але іноді використовуються навісні і накладні моделі.
установка замка

Найчастіше поштовий замок встановлюється на передню дверку ящика. На корпусі таких моделей є добре помітна різьблення. На неї в процесі монтажу накручується гайка, що йде в комплекті. За допомогою гайки замок затягується на дверцятах і надійно фіксується в потрібному положенні. Багато моделей оснащуються спеціальною стопорною шайбою з вусиками, це перешкоджає розкриттю замку зовні.
Як вибрати замок

Щоб купити хороший поштовий замок, потрібно визначитися з двома головними критеріями потрібної моделі:

Ступінь захисту вмісту поштової скриньки;
Розмір замку, в тому числі діаметр посадкового місця.

Велике значення має товщина дверки ящика. Чим товщі дверцята, тим довше повинен бути корпус запірного пристрою. Конструкція дверцята теж може бути різною, тому поштовий замок може мати різну довжину і кут зсуву, кут повороту запірного механізму також може бути різний.
різновиди

Перш ніж вибрати поштову замок, потрібно зрозуміти, для якого ящика воно призначене. Існує кілька різновидів запірних пристроїв, що розрізняються діаметром різьблення:

Моделі з діаметром різьблення від 20 до 25 мм найбільш поширені, підходять для установки на стандартні поштові скриньки. Для боксів з металу, встановлених в більшості багатоквартирних будинків, підходить замок з діаметром різьблення 20 мм. Така модель налічує понад 450 комбінацій секретності;
Замки з діаметром різьблення від 25 до 30 мм призначені для установки на пластикові або скловолоконні поштові скриньки;
Моделі з діаметром різьблення понад 30 мм підходять для поштових скриньок з товстого дерева – фанери або ДСП.

Фахівці з установки замків не рекомендують купувати дешеві моделі китайського виробництва. Низька вартість зазвичай означає чисто символічну надійність пристрою.

Найнадійніші замки роблять з нержавіючої сталі. Цей матеріал проходить високотемпературну обробку і покривається хромнікелевого сплавом. Такі моделі витримують вплив низьких і високих температур, стійкі до злому. Як правило, такий замок коштує трохи дорожче, але термін його служби набагато довше.

Менш довговічними можна назвати замки з м’яких металів – латуні, алюмінію, цинку. Такі моделі не схильні до корозії, не вимагає нанесення додаткового покриття. Проте, замок з м’якого металу простіше зламати, сильний мороз або вплив високих температур можуть стати причиною його поломки.