Головна Цікаво Житель Шацька – призер чемпіонату України «Ukrainian Cross-Country»

Житель Шацька – призер чемпіонату України «Ukrainian Cross-Country»

1625

Шачанин Андрій Печук зайняв друге місце в заключному шостому етапі чемпіонату України для квадроциклів «Ukrainian Cross-Country» серед дорослих та юніорів.
Змагання, які відбувалися 18 листопада в місті Умань Черкаської області, запам’яталися затятому гонщику високим рівнем організації та екстремальною трасою.

Всього в гонках взяли участь 126 гонщиків з усієї України.
Траса довжиною 6,4 кілометра мала 80-метровий перепад висоти, багато крутих підйомів та спусків, 2 переїзди через дамбу, небезпечні лісові та польові ділянки, багато трамплінів, прірви з обох боків, тому емоції в учасників і глядачів зашкалювали.

Зі слів Андрія, був момент, коли квадроцикл чуть не перекинувся. Проте небезпека його не лякає, навпаки, загартовує дух і вчить знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Так, влітку Андрій Печук став другим у найвидовищніших і найскладніших перегонах позашляхової техніки «Gorgan Trophy’17», які відбувалися в Карпатах.

«Перспективний спортсмен, який цього року показує в своєму класі надзвичайні результати і має всі шанси стати грізним суперником для досвідчених лідерів перегонів», – так охарактеризували Андрія організатори змагань, вручаючи йому заслужену нагороду.

Мирослава ЦЮП’ЯХ