Головна Цікаво Житловий комплекс “Семицвіт” у Львові — все для комфортного життя

Житловий комплекс “Семицвіт” у Львові — все для комфортного життя

363

Що вам спадає на думку, коли заходить мова про житлові комплекси майбутнього? У більшості людей випливає в голові якась футуристична картинка, з гарно обладнаним та продуманим місцем для життя. А що буде, якщо я вам скажу про те, що те саме “майбутнє” вже набагато ближче, ніж ви думаєте? Так, вам не здалося, тому що сьогодні ми поговоримо про один із найкращих житлових комплексів Львова — “Семицвіт”

Про комплекс

“Семицвіт” https://semycvit.com/ — це реалізований проект компанією “Інтергал-буд” по будівництву сучасного мікрорайону для комфортного життя усіх жителів величного міста Львів. Сам комплекс розташований дуже вдало — майже в самому серці міста, а до відомого Оперного театру — 15 хвилин пішки.

Щодо технічних характеристик цього об’єкту, то вони наступні:

  • Площа земельної ділянки складає 7.7 гектарів (ГА);
  • На території мікрорайону розташовано 15 будинків;
  • Поверховість будівель складає від 6 до 16 поверхів;
  • “Семицвіт” налічує 1995 квартир площею від 35 до 147 квадратних метрів;
  • При будівництві самого об’єкту була використана наступна монолітно-каркасна технологія, яка дозволяє відбудовувати надійні будинки майже з довічним строком експлуатації.

Щодо фасаду, то тут завданням номер один було використання фасадної системи скріпленої теплоізоляції з обробкою мінеральною штукатуркою.

Стіни ж були відбудовані з керамічної цегли, а лоджії с метало-пластичних конструкцій та склопакетів.

Розташування

Сам же житловий комплекс розташований у зеленій зоні, тому з вікон ваших майбутніх квартир буде відкриватися чудовий вид на собори, башти, та інші культурні пам’ятки самого Львова. Тому ви ніколи не будете огороджені лише сірим і похмурим містом по цій причині, оскільки саме місто Лева не може бути таким.

Інфраструктура

Окрім всього вище оговореного, планується зведення торгового центру на території мікрорайону, дитячого садочка, ігрових майданчиків, та прекрасних клумб та експозицій з квітів, які особливо будуть радувати місцевих жителів, які люблять проводити час на свіжому повітрі, у теплі пори року.

Забудовник

Будівництвом цього масштабного об’єкту, як вже згадувалось раніше, займається “Інтергал-буд”, яка протягом багатьох років реалізувала подібні масштабні проекти по всій території України, а особливо у столиці — Києві.

Придбати квартиру у ЖК “Семицвіт” можна внесши 100% суми за житло. Внесення повної суми відбувається у день підписання договору у національній валюті, а вартість квартири визначається у доларах по курсу МБ.

Тому нова квартира набагато ближча до вас. ніж ви думаєте. Час діяти!