Головна Цікаво Знос двигуна пральної машини: основні причини поломки

Знос двигуна пральної машини: основні причини поломки

1030

Двигуни пральних машин можуть бути одним із найпроблемніших компонентів цього побутового приладу. Це центральний блок, який керує всім пристроєм. Без нього неможливе функціонування пральки. Двигун забезпечує харчування працюючих внутрішніх елементів пристрою. До них відносяться барабан, муфта, привід, насос. У разі виникнення неполадок в роботі системи, необхідний негайний ремонт пральної машини Bosch в Києві.

Які ж існують причини виходу з ладу двигуна

  • Барабан не обертається або НЕ закачує воду. Може трапитися так, що пральна машина не зможе закачати і викачати воду, а також віджимати білизну. Подібне трапляється при непрацюючому двигуні, а також з-за несправного перемикача кришки. Цей вимикач знаходиться біля дверної коробки, всередині пральної машини. Якщо він несправний, його необхідно замінити.
  • Вихід з ладу насоса. Трапляється так, що вода закачується, але барабан не обертається. Інша можлива причина – зламана муфта, пластиковий або гумовий роз’єм, що з’єднує вал двигуна з приводом. Також велика ймовірність зламаного ременя, зношеної муфти або несправного приводного двигуна. Приводні двигуни призначені для руху в двох напрямках. Він може вигоріти, рухаючись в одному, а далі працюючи в іншому напрямку. Самостійно встановлювати деталь не рекомендується. Краще довіритися майстру по ремонту пральних машин.
  • Не вдається віджиму білизни. Після віджимання в пралка, що не функціонує належним чином, одяг залишається мокрою. Найімовірніше, причиною тому є зношена моторна муфта.

Барабан призначений для переміщення одягу в воді перед циклом обертання. Якщо білизна не перемішується, проблема може полягати в багатьох інших речах: несправний вимикач кришки, зламана муфта на двигуні, зношений ремінь або зчеплення, несправний приводний двигун, шків або трансмісія. У пральній машині, яка не обертається, не виконує повністю кожен цикл, швидше за все, вийшов з ладу приводний двигун, його необхідно замінити.

Проблеми зі пралка зазвичай зводяться тільки до декількох компонентів, багато з яких підключені до двигуна. Двигун приводить в рух деталі, що дозволяють приладу заповнюватися водою, перемішувати білизна, зливати воду. У той час як деякі більш дрібні і недорогі комплектуючі легко виправити самостійно, пам’ятайте, що для здійснення більш серйозного ремонту краще звернутися за кваліфікованою допомогою.