Головна Цікаво Звернення першого заступника голови Шацької райдержадміністрації з нагоди Дня визволення України від...

Звернення першого заступника голови Шацької райдержадміністрації з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

1188

Дорогі жителі Шацького району! Шановні ветерани, учасники бойових дій!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!

28 жовтня український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх тих, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Шановні ветерани, учасники бойових дій, дозвольте від щирого серця побажати вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Нехай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Бажаємо надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

З повагою

перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Віктор ПЛЕЙТУХ