Головна Духовне Без права на забуття: у Луцьку вшанували жертв Другої світової війни

Без права на забуття: у Луцьку вшанували жертв Другої світової війни

6128

Спільною молитвою, хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Невідомому солдату, представники влади та громадськості вшанували пам’ять усіх тих, хто став жертвами смертоносної нацистської машини.

Сьогодні, 22 червня 2021 року, в обласному центрі відбулися заходи з відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка до скорботного заходу долучився заступник голови ОДА Анатолій Костик. Також участь в заході взяли заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Присутні представники духовенства відправили панахиду за тими, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні.

«Сьогодні ми зібралися тут, для того, щоб згадати та гідно вшанувати усіх жертв німецько-радянської війни. Це означає, що ми пам’ятаємо їхній подвиг. Усі вони мають велике значення у нашому житті, в житті нашої держави, в житті нашого міста, – зазначив священнослужитель. – Спільною молитвою ми просимо у Бога дати нам мудрість та силу духу, аби таке більше не повторилося на теренах нашої держави. Ми повинні докладати максимум зусиль, аби відстояти гідність та територію нашої держави».

Опісля усі присутні хвилиною мовчання вшанували жертв Другої світової війни.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації