Головна Духовне Міський голова Володимира привітав з ювілеєм матір загиблого військовослужбовця

Міський голова Володимира привітав з ювілеєм матір загиблого військовослужбовця

1022

11 червня міський голова Ігор Пальонка завітав до родини загиблого учасника АТО Віктора Хмелецького, аби привітати його матір Феодосію Миколаївну з 80-річним ювілеєм.

Віктор Хмелецький – майор Збройних сил України, з 2005 року ніс службу у 51 ОМБр. У квітні 2014 року був направлений у зону АТО у Донецьку область для участі у бойових діях. Під час мінометного обстрілу біля села Савурівка, який сепаратисти здійснили 28 липня 2014 року, майор Хмелецький загинув.

Міський голова висловив щирі слова вітання матері полеглого Героя, на долю якої випали нелегкі випробування. Він побажав пані Феодосії міцного здоров’я та сімейного затишку. «Ми повинні завжди пам’ятати героїзм чоловіків, які, відстоюючи цілісність та незалежність України, віддали свої життя», – наголосив Ігор Пальонка.

До привітань долучились рідні та друзі ювілярки. Пані Людмила – добра подруга іменинниці, тимчасово проживає у Володимирі, куди приїхала після початку війни. «Феодосія Миколаївна – мудра жінка, яка багато років трудилась на освітянській ниві, а також любляча дружина, дбайлива матір та бабуся, надійна подруга, за знайомство з якою я вдячна долі», – розповіла пані Людмила. До слова, жінки товаришують уже понад п’ятдесят років.

Нагадаємо, що починаючи з 2022 року, з метою соціальної підтримки сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій з-поміж учасників АТО та на виконання відповідної місцевої програми соціального захисту, у громаді вітають з днем народження дітей та членів родин загиблих Героїв.

Міський голова привітав з ювілеєм матір загиблого військовослужбовця

Міський голова привітав з ювілеєм матір загиблого військовослужбовця

Джерело