Головна Духовне У Луцьку попрощалися із захисником України Романом Домановим

У Луцьку попрощалися із захисником України Романом Домановим

1058

Жителі міської територіальної громади провели в останню дорогу військовослужбовця Романа Доманова, який віддав своє життя у війні з російськими окупантами. Сьогодні, 8 листопада, його відспівали у Кафедральному соборі Святої Трійці.

 

Доманов Роман Павлович (24.05.1989 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду радіотелефоніста 1 мінометного взводу 2 мінометної батареї 3 механізованого батальйону.

Загинув 2 листопада під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

 

До спільної молитви за упокій душі спочилого разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук та заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

Після завершення панахиди домовину з тілом Героя прощальною ходою пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Воїна Романа Доманова поховали на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)