Головна Духовне У Луцьку провели в останню дорогу захисника України Анатолія Мосорука

У Луцьку провели в останню дорогу захисника України Анатолія Мосорука

825

Жителі міської територіальної громади попрощалися з військовослужбовцем, який віддав своє життя, захищаючи Україну. Сьогодні, 2 жовтня, у Кафедральному соборі Святої Трійці відспівали Анатолія Мосорука.

 
 

Лучанин Анатолій Олександрович Мосорук, 25.03.1981 року народження, був призваний на військову службу по мобілізації до особового складу військової частини на посаду командира взводу зв’язку.

Головний сержант Анатолій Мосорук помер 29.09.2023 у Київській міській лікарні швидкої медичної допомоги від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України.

 

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучився Луцький міський голова Ігор Поліщук.

 

Після завершення панахиди домовину з тілом захисника прощальною ходою пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

 
 

Анатолія Мосорука поховали на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.

 

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)