Головна Духовне У Володимирі попрощались зі старшим солдатом Тарасом Марходеєм

У Володимирі попрощались зі старшим солдатом Тарасом Марходеєм

915

26 лютого у Володимирі знову приспущені прапори та схилені у скорботі голови – в останню дорогу провели старшого солдата Тараса Марходея, якому тепер назавжди 29 років. 

Володимирчанин у складі ЗСУ мужньо захищав рідну землю та відстоював незалежність України з першого дня повномасштабного вторгнення. За плечима у молодого чоловіка уже був бойовий досвід участі в АТО, тож, не зволікаючи, знову узяв до рук зброю, коли ворог почав знищувати наші домівки.

Помер Тарас Марходей під час виконання бойового завдання із відсічі збройної агресії рф. У нього залишився батько, який також виконує свій громадянський обов’язок, воюючи за Україну, а також брат, дружина та двоє маленьких діток.

Попрощатись із захисником на чин похорону, який відбувся у храмі святого Юрія, прийшли рідні, друзі, побратими, сусіди та представники місцевої влади.

“Висловлюю співчуття від імені усієї громади родині Героя, який помер на війні. І хоч сьогодні Прощена неділя, проте ми ніколи не пробачимо ворогу кровопролиття та усі ті біди, які він приніс на нашу землю. Надіємось лише на те, що скоро ця нечисть буде вигнана з території нашої держави і ми будемо розвивати незалежну і вільну Україну. І наш обов’язок пам’ятати тих, які віддали свої життя заради цієї високої мети. Вічна пам’ять Герою!”, – зазначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Після відспівування у храмі, траурний кортеж, який рухався містом, мешканці зустріли навколішки живим коридором шани. Поховали Тараса Марходея з усіма військовими почестями на Федорівському кладовищі.