Головна Духовне Випускникам Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, які загинули в зоні ООС,...

Випускникам Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, які загинули в зоні ООС, встановлять меморіальні дошки

3362

Випускникам Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, які загинули в зоні ООС, встановлять меморіальні дошки. Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету.

Начальник управління містобудування та архітектури Веніамін Туз доповів, що в міську раду надійшло звернення від навчального закладу з проханням надати дозвіл на встановлення на фасаді будинку на вулиці Кафедральній, 6 меморіальної дошки загиблим в ООС випускникам коледжу Максиму Шульзі, Віталію Махновцю, Сергію Писаруку, Ігорю Климюку, Андрію Єлістратову, Максиму Пасичнюку та Олегу Горкавчуку.

Прийняття даного рішення відіграє важливу роль у збереженні пам’яті про випускників Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, які віддали своє життя за свободу і незалежність України та в національно-патріотичному вихованні молоді.

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)

br/>Джерело – Луцька міська рада