Головна Духовне Володимирська громада знову у жалобі: попрощались із Героєм Петром Корнійчуком

Володимирська громада знову у жалобі: попрощались із Героєм Петром Корнійчуком

1044

Після тривожного ранку, котрий українці провели під звуками сирен та ракетними обстрілами, володимирчани провели в останню путь померлого 46-річного захисника Петра Корнійчука. 

Уродженець села Суходоли жив та працював у сусідньому Нововолинську, у квітні цього року був призваний до лав ЗСУ за мобілізацією.  Днями Герой помер у госпіталі на Харківщині. У захисника залишились матір, дружина та двоє дітей.

Коридором шани провели Петра Корнійчука в останню путь з Володимира до його рідного села Суходоли, де домовину з тілом героя несли на руках через все село. Попрощатись з Петром Корнійчуком прийшло багато односельчан, військові побратими, представники Володимирської та Нововолинської міських рад.

Сьогодні ми всі поєднались у великій скорботі, щоб у спільній молитві помолитись за нашого Героя. Він за покликом серця пішов захищати свою родину І Батьківщину, та, на жаль, нині ми проводжаємо його в останню путь. Від імені усієї Володимирської громади висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблого, які переживають непоправну втрату. Дякую вам за Героя, за чоловіка, за батька, за сина й за брата, який віддав своє життя задля майбутніх поколінь. Слава Герою! Слава Україні!, – зазначив у прощальному слові міський голова Ігор Пальонка.

Поховали Петра Корнійчука з усіма військовими почестями на кладовищі у селі Суходоли.