Головна Економіка Бюджет Ковельської територіальної громади за перше півріччя виконано

Бюджет Ковельської територіальної громади за перше півріччя виконано

1517

Бюджет Ковельської територіальної громади за перше півріччя виконано

За підсумками І півріччя нинішнього року до загального та спеціального фондів бюджету Ковельської територіальної громади зараховано понад 375 мільйонів гривень, що складає 106,6 відсотка призначень звітного періоду. До загального фонду надійшло податкових та неподаткових платежів в сумі 242 мільйони 761 тисяча, виконання запланованого обсягу забезпечено на 109,7 відсотка. Додатковий фінансовий ресурс – понад 21 мільйон. У порівнянні з відповідним показником 2020 року власні надходження загального фонду збільшились в 1,3 раза ( на 51 мільйон 806 тисяч гривень).

З державного бюджету отримано базової дотації в сумі понад 2 мільйони, 100 відсотків до призначень на січень-червень. В повному обсязі надійшла освітня субвенція в сумі майже 102 мільйони гривень.У звітному періоді забезпечено виконання призначень (за винятком земельного податку та орендної плати з юридичних осіб) та спостерігається позитивна динаміка, порівняно з відповідними минулорічними показниками, з усіх основних видів доходів загального фонду бюджету.Рівень виконання доходів бюджету громади забезпечив фінансування видатків на загальну суму понад 318 мільйонів гривень, в тому числі по загальному фонду – на майже 293 мільйони та по спеціальному фонду – на понад 25 мільйонів.

Виконання до уточненого річного плану відповідно становить майже 43 відсотки, в тому числі по загальному фонду – майже 50 відсотків та по спеціальному фонду -16. В першому півріччі здійснено видатків на понад 11мільйонів гривень більше як за відповідний період 2020 року, в тому числі по загальному фонду – на 42,7 мільйона більше, а по спеціальному фонду бюджету – на 31мільйон менше.Пріоритетними залишаються питання, пов’язані із забезпеченням першочергових соціальних виплат, що безпосередньо впливають на зростання реальних доходів населення, на реалізацію заходів поступового переходу на якісно новий рівень надання відповідних послуг у соціально-культурній сфері.

Фінансове управління

Джерело