Головна Економіка Для потреб Камінь-Каширського училища закуплять сучасне кухонне обладнання

Для потреб Камінь-Каширського училища закуплять сучасне кухонне обладнання

1719

Члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики обласної ради на своєму засіданні погодили розпорядження голови облдержадміністрації “Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на
створення навчально-практичних центрів сучасної професійної
(професійно-технічної) освіти у 2020 році”.

Директор департаменту фінансів ОДА Ігор Никитюк нагадав, що відповідно до розпорядження Кабміну від 26.08.2020 № 1055-р «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році» обласному бюджету з державної казни було виділено додаткову субвенцію в обсязі 3 млн 703,3 тисячі гривень. Розпорядженням голови ОДА цей додатковий фінансовий ресурс був розподілений та спрямований для Державного професійно-технічного навчального закладу «Камінь-Каширське вище професійне училище» та Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти».

Між тим, як пояснив пан Никитюк, наразі виникла гостра потреба у  придбанні дороговартісного  сучасного кухонного обладнання для ДПТНЗ «Камінь-Каширське вище професійне училище», а саме: тістоподільної машини, шафи холодильної з морозильною камерою, посудомийної машини, пончикового апарату, вакуумного пакувальника. Відтак, виникла необхідність у перерозподілі видатків цього закладу.

Зокрема, збільшуються видатки бюджету розвитку спеціального фонду закладу за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на 207 тисяч 486 гривень за рахунок зменшення у відповідному розмірі видатків споживання загального фонду.

“Тому є необхідність у внесенні відповідних змін до показників обласного бюджету на 2020 рік”, – пояснив Ігор Никитюк.