Головна Економіка Футбол

Футбол

5317

Матчі чемпіонату Волині з футболу у першій лізі добігли свого екватору. Поєдинки другого кола чемпіонату поновляться аж весною наступного року.

А у минулі вихідні були зіграні матчі 7 туру першості, які закривали осінню її частину. На превеликий жаль, поєдинок шацького «Світязя» нас явно розчарував. Шачани зустрічалися з лідером чемпіонату – «Торпедо» (Копачівка). Перший тайм приніс перемогу нашій команді (на 20 хвилині Ігор Борсук реалізував пенальті). Утім, друга половина матчу принесла лише одні розчарування. У наших воротах побувало аж п’ять м’ячів. У підсумку поразка з рахунком 1:5.

Однак, великий футбол у Шацьку в цьому році ще буде. Завтра, 20 жовтня, «Світязь» в рамках 1/8 фіналу Кубка Волині прийматиме на селищному стадіоні нововолинський «Шахтар». Матч розпочнеться о 15.00 год.