Головна Економіка Футбол

Футбол

8209

Футбольний турнір – чемпіонат Волинської області – подолав екватор. Минулих вихідних ігри 9 туру завершили перше коло змагань. У цьому році команди зіграють ще чотири тури другого кола чемпіонату. А весною, по закінченню групового турніру, перші п’ять команд груп «А» та «Б» далі продовжать боротьбу за почесний трофей.

Якщо аналізувати ігровий шлях шацького «Світязя» у першому колі, то й говорити нема про що. Колектив міцно засів на дні турнірної таблиці. В останньому поєдинку першого кола «Світязь» поступився нововолинському «Шахтарю» з результатом 0:5. Можливо, поламав гру пропущений м’яч шачанами вже на другій хвилині. Хоча … Сусіди знизу – локачинська «Надія» та «Турія» з Турійського району – покращивши свої результати в останніх поєдинках, відірвалися від шачан на шість очок. Лідирують футбольні колективи з Ковеля та Володимира-Волинського.

Діаметрально протилежно провів ігри першого кола юнацький склад «Світязя» (1998-2000 років народження та молодші). В активі команди 11 залікових очок і шосте місце в турнірній таблиці. Є ймовірність навіть покращити цей результат в кабінетах федерації футболу Волині, адже керівництво «Світязя» подало протест на результат гри між шацькою командою і «Стиром» із Маневицького району (наші футболісти програли 0:4). Гості запізнилися на гру в Шацьк більше ніж на 30 хвилин. За регламентом гостям зараховується поразка 0:3 та знімається одне очко, а господарям – технічна перемога 3:0 та три очки. Тепер слово за футбольними чиновниками з Луцька.

У минулу неділю юні футболісти з Шацька здолали, програючи, нововолинський «Шахтар» з рахунком 2:1. Молодці!
23 жовтня «Світязь» розпочинає друге коло чемпіонату грою з «Прип’яттю» із Любешова, якій поступився у Шацьку в серпні з рахунком 0:5.

P.S. Протест «Світязя» був відхилений. Результат матчу юнацьких команд залишився в силі. Незрозуміло тільки одне: для чого пишуться ці регламенти. Хоча й розумію – перемагати потрібно на полі.
13 жовтня в місті Любомль пройшли зональні змагання чемпіонату Волині з футболу серед юнаків 2000 року народження та молодші за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна-2016». Відразу зазначу, що за результатами любомльського міні-турніру шачани потрапили у півфінал, зайнявши друге місце у цьому раунді. Шацьк переміг Стару Вижівку 2:1, поступився Володимир-Волинському – 0:2 та розійшовся миром з Любомлем – 0:0.
А вже 17 жовтня в с. Прилісне Маневицького району шацькі футболісти вибороли перше місце у півфінальному турнірі та вийшли у фінал чотирьох спартакіади. Результати наших футболістів: Шацьк – Ковель – 2:2, Шацьк – Маневичі – 3:0, Шацьк – Камінь-Каширський – 1:0.

Віктор ГРИЦЮК.