Головна Економіка Голобська ОТГ отримала «цифрову» валізу для надання адміністративних послуг

Голобська ОТГ отримала «цифрову» валізу для надання адміністративних послуг

1877

Голобська ОТГ отримала «цифрову» валізу для надання адміністративних послуг

Під час святкування Дня селища Голоби учора, 6 травня 2018 року, голова облдержадміністрації Олександр Савченко вручив голові Голобської ОТГ Сергію Гарбаруку «цифрову» валізу для надання адміністративних послугза моделлю «виїзного адміністратора».Голобська ОТГ отримала «цифрову» валізу для надання адміністративних послуг

– Ми вирішували – 4 мобільних ЦНАПи – кому їх передати… Ми не могли відмовити цій ОТГ у праві отримати також ЦНАП – вони його заслуговують. Перші, хто показав об’єднання, мають першими відчути, наскільки воно ефективне, – відзначив Олександр Савченко.

«Цифрові валізи» для надання адміністративних послуг за моделлю «виїзного адміністратора» придбані у рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та втілюється в життя за підтримки міжнародної організації «Фонд Східна Європа». В області цей проект реалізується із червня 2015 року. До складу «цифрових валіз» входять: ноутбук, принтер, сканер, модем для підключення до мобільного Інтернету, пристрій для зчитування інформації паспортів у формі картки, додаткове джерело живлення, валіза для перенесення вказаного вище обладнання.

До слова, надання адміністративних послуг за моделлю «виїзного адміністратора» є особливим варіантом організації надання послуг, коли адміністратор ЦНАПу обслуговує окремих громадян за місцем проживання чи перебування (лікування тощо). У першу чергу, це забезпечення надання якісного сервісу громадянам похилого віку та з особливими потребами, мешканцям віддалених районів та тим, хто потребує обслуговування без відвідування центрів надання адмінпослуг.

Слід зазначити, що усього на Волині є 4 таких валізи. Тож отримав вже таке обладнання 3 травня 2018 року міськрайонний ЦНАП у м.Володимирі-Волинському. Ще 2 буде передано ЦНАПу м.Луцька, та Любомльському ЦНАПу.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.