Головна Економіка Голобська ОТГ отримала «цифрову» валізу для надання адміністративних послуг

Голобська ОТГ отримала «цифрову» валізу для надання адміністративних послуг

4043

Під час святкування Дня селища Голоби учора, 6 травня 2018 року, голова облдержадміністрації Олександр Савченко вручив голові Голобської ОТГ Сергію Гарбаруку «цифрову» валізу для надання адміністративних послугза моделлю «виїзного адміністратора».Голобська ОТГ отримала «цифрову» валізу для надання адміністративних послуг

– Ми вирішували – 4 мобільних ЦНАПи – кому їх передати… Ми не могли відмовити цій ОТГ у праві отримати також ЦНАП – вони його заслуговують. Перші, хто показав об’єднання, мають першими відчути, наскільки воно ефективне, – відзначив Олександр Савченко.

«Цифрові валізи» для надання адміністративних послуг за моделлю «виїзного адміністратора» придбані у рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та втілюється в життя за підтримки міжнародної організації «Фонд Східна Європа». В області цей проект реалізується із червня 2015 року. До складу «цифрових валіз» входять: ноутбук, принтер, сканер, модем для підключення до мобільного Інтернету, пристрій для зчитування інформації паспортів у формі картки, додаткове джерело живлення, валіза для перенесення вказаного вище обладнання.

До слова, надання адміністративних послуг за моделлю «виїзного адміністратора» є особливим варіантом організації надання послуг, коли адміністратор ЦНАПу обслуговує окремих громадян за місцем проживання чи перебування (лікування тощо). У першу чергу, це забезпечення надання якісного сервісу громадянам похилого віку та з особливими потребами, мешканцям віддалених районів та тим, хто потребує обслуговування без відвідування центрів надання адмінпослуг.

Слід зазначити, що усього на Волині є 4 таких валізи. Тож отримав вже таке обладнання 3 травня 2018 року міськрайонний ЦНАП у м.Володимирі-Волинському. Ще 2 буде передано ЦНАПу м.Луцька, та Любомльському ЦНАПу.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.