Головна Економіка Ковель став учасником молодіжного проєкту «Нові ідеї для нових громад»

Ковель став учасником молодіжного проєкту «Нові ідеї для нових громад»

1079

Проєкт під назвою «Нові ідеї для нових громад» вже розпочато Агенцією регіонального розвитку Прибужжя за підтримки програми «Мріємо та діємо». Його орієнтовано на молодь у шести громадах Волині та молодь з числа ВПО, яка мешкає у них.

Участь в проєкті можуть взяти юнаки та дівчата, молоді чоловіки та жінки з шести громад Волині: Володимир-Волинської, Зимнівської, Ковельської, Нововолинської, Смідинської та Шацької, а також молодь з числа ВПО, яка знайшла прихисток в цих громадах.

Завдяки проєкту молоді ініціативні люди зможуть отримати знання, інструменти, менторську та фінансову підтримку, аби реалізувати в громаді у співпраці з місцевим самоврядування власну молодіжну соціальну ініціативу. Це унікальний досвід, який буде отриманий учасниками протягом кількох місяців реалізації проєкту «Нові ідеї для нових громад».

У рамках проєкту в шести громадах будуть проведені триденні інтеграційні табори за участі лідерів думок, реалізовано шість ініціатив за підтримки менторів, розроблено шість дорожніх карт для забезпечення механізмів участі молоді та молоді ВПО у прийнятті рішень на місцевому рівні.

Вже наприкінці вересня – у жовтні в цих громадах планують провести перший етап проекту – інтеграційні триденні таборування.

Під час триденних таборів молоді чоловіки та жінки, хлопці та дівчата дізнаються про механізми співпраці з місцевою владою; вдосконалять свої лідерські якості; вивчать інструменти комунікації та медіаграмотності; а також матимуть змогу напрацювати ідеї для ініціатив щодо об’єднання молоді ВПО, місцевої молоді та органів місцевого самоврядування.

За сприяння організаторів/рок та спікерів/рок учасники табору розроблятимуть і реалізовуватимуть молодіжні ініціативи, які допоможуть задовольнити потреби громади та налагодити співпрацю між громадою та ВПО.

На реалізацію кожної з шести ініціатив в різних громадах проєктом передбачено фінансування.

Щоб взяти участь в проєкті, потрібно буде заповнити анкету учасника та пройти відбір. Про те, щоб не пропустити анкету, варто слідкувати за сторінкою Агенції в соціальних мережах.

https://www.instagram.com/arrp.volyn/
https://www.facebook.com/arrp.volyn/photos

Проєкт “Нові ідеї для нових громад” втілюється Агенцією регіонального розвитку “Прибужжя” в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з БудуємоУкраїнуразом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом(IRI) та Zinc Network.