Головна Економіка Лучанка Ірина Антончик виграла понад 300 тисяч гривень на розвиток власної справи

Лучанка Ірина Антончик виграла понад 300 тисяч гривень на розвиток власної справи

545

26 лютого у Києві відбувся фінал освітньо-грантової програми «Початок», мета якої покращити бізнес-навички українських жінок та допомогти їм запустити чи розвинути власну справу. Серед десяти учасників обрали двох переможниць. Одна з них – волинянка Ірина Антончик, що навчалася на базі центру Дія.Бізнес І Луцьк.

Її бізнес-ідея полягала у створенні садового центру «Агро-Хобі» із невеликим розсадником загальною площею 0,2 гектара. Він має запрацювати вже 1 квітня. Тут планують продавати близько десяти тисяч рослин. Тож наразі тривають підготовчі роботи.

Аби розпочати власну справу пані Ірина пройшла навчання за програмою «Початок». Вже на першому етапі проєкту виграла грант у розмірі 120 тисяч гривень, ставши однією з 50 учасниць зі всієї України. Кошти спрямувала на облаштування автоматичного поливу для рослин та захисту їх від вітру і граду.

Потому обрали 10 найкращих учасниць програми, які успішно пройшли навчання та отримали найвищі бали. Саме вони презентували свої концепції журі та змагалися за додаткове фінансування. За результатами оцінок журі, перемогу здобула Ірина Антончик та додатково отримала ще 185 тисяч гривень на розвиток власної справи.

Тож вітаємо пані Ірину з перемогою!

Слід зазначити, що освітньо-грантова програма «Початок» спрямована на розвиток жіночого підприємництва. Проєкт втілює мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Уряду Японії.

Загалом в освітньо-грантовій програмі взяло участь 6 000 підприємиць.