Головна Економіка «Луцькводоканал» сплатив 900 тисяч гривень податку на прибуток в міський бюджет

«Луцькводоканал» сплатив 900 тисяч гривень податку на прибуток в міський бюджет

367

КП «Луцькводоканал» продовжує ламати стереотипи зі сплати податків до бюджетів різних рівнів. Адже один із головних пріоритетів роботи підприємства – наповнення казни і максимальна сплата податків.

Нещодавно ми зазначали, що КП «Луцькводоканал» – одне із найбільших платників податків комунальної сфери в області. Лишень вдумайтесь, у 2023 році «Луцькводоканал» сплатив у бюджети різних рівнів майже 87 млн грн податків і зборів. Це кошти, які працюють на розвиток Луцької громади зокрема.

Березень не став винятком. Попри непростий час, враховуючи, що в 2023 році підприємство мало збитковий тариф, коли НКРЕКП  встановило економічно-необґрунтований тариф на водопостачання для населення, «Луцькводоканал» нарахував податок на прибуток і перерахував у бюджет Луцької громади – майже 900 тисяч гривень.

Ці кошти працюють на економіку Луцька, перебуваючи в обігу на території громади, використовуються на потреби та захист територіальної цілісності нашої держави. Не забуваймо й про важливі проєкти міста, які фінансуються із бюджету громади.

Продовжуємо й надалі працювати, аби сплачувати максимальну кількість податків. Для нас – це пріоритет діяльності і наша відповідальність. Попри всю складність викликів цього року, 2024 – стане ще одним кроком із реалізації важливих інфраструктурних проєктів у системі водопостачання та водовідведення Луцької громади. Тож попереду чимало позитивних змін, кожна з яких покликана дбати про якість життя кожного із вас.

 

КП «Луцькводоканал»